Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és nemrég elkezdtem beszélni egy 18 éves fiúval. Ő írt rám először és az osztalytarsnomnek a pasija, persze ő nem tudja hogy beszélünk. Amióta beszélek vele teljesen megváltozott a gondolkodásmódom és másképp állok hozzá mindehez. Néha találkozunk, minden nap beszélünk messen (személyes dolgokról is, és a beszélgetésünk tele van puszi smileikkal) és megbízunk egymásban. Általában ő ír rám és érdeklődik felőlem. Már azt is megkerdezte ha nm akarok-e vele fwb lenni, de én nemet mondtam. Kérlek velemenyezzetek ezt a helyzetet mert nm tudom eldonteni hogy bejövök-e neki vagy miért visekedik ilyen kedvesen és miért ilyen nyitott felém valamint hogy ha jó hatással volt rám és én elkezdtem megváltozni akkor az jó vagy nem?

2017. márc. 30. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem mar az első mondatnál megakadt a szemem. Egyrészt te mit akarsz 14 évesen párkapcsolatot, főleg egy 18 éves sráctól, aki mar jóval érettebb, tehát nem csak a suli után haza kísérlek, azt jól van, dolgok kötik le. Másrészt van barátnője, aki szinten veled egyidős, amit megint csak nem értek, h mit akar egy mástól egy 14 es egy 18 éves ember egymástól?
2017. márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 +1. Felejtsd el szerintem kérdező, túl gyerek vagy.
2017. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Attól még hogy így viselkedik nem biztos hogy bejössz neki

Nekem is van egy ismerősöm (csak ő nem 18 hanem 21) aki pont ugyanígy viselkedik de nem akar tőlem semmit.

2017. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) örülnék ha még írnátok véleményeket. #3 megkerdezhetem hány éves vagy?
2017. márc. 30. 17:00
 5/5 anonim válasza:

Szögezzük le hogy egy 18 éves még nagyon nem érett. Attól hogy van 4 év köztetek, ugyanúgy bejössz neki.

Szerintem ha ennyire jó köztetek a helyzet, kérdezz rá hogy szeretne-e többet tőled. Ne légy félénk ;-)

2017. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!