Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem? Van esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Van esély a kapcsolatra? Ismerkedek egy sráccal aki nem rég szakított a barátnőjével, ahogy én is nemrég a barátommal. Majd én utaltam arra, hogy nekem ő kezd bejönni miután poénból rákérdezett.

Figyelt kérdés

Erre konkrét egyértelmű reakciója nem volt.Viszont kezd kölcsönösnek tűnni a dolgok így egy hét alatt. Minden nap már 1 hete beszélgetünk, találkozunk. Ő ír ràm mindig szinte. Érdeklődik felém, mindig kérdezget. Közel lakunk egymáshoz, hívott már találkozásra többször is, voltam is már vele randin. Elég gyakran mondja, hogy szép vagyok, meg cuki, sokszor puszilgat,ölelget, stb. Meg nekem volt egy nagyon rossz hosszú kapcsolatom arról meséltem neki és mint ha mindent "jóvá" akarna tenni ami fájdalmat okozott nekem az a srác. Ő is szokott néha mesélni az exéről. Bár egyre kevesebbet. A napjának minden percét megosztja velem.És sokat szeretne velem találkozni Mit tegyek? Vagy hagyjam hogy ő lépjen?

Szerintetek?



2017. ápr. 4. 19:29
 1/2 Deniel9 ***** válasza:
39%
Nemrég szakítottatok mindketten..elég gyorsan túl léptél rajta hogy egyből máson jár az eszed. Kicsit nyers , de a helyedben inkább odafigyelnék a dolgokra.. Nehogy por[vagy inkább fasz]hüvelyként szolgálj neki a későbbiekben..
2017. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közel ugyan ezen mentem át 1,5 éve. Én szakítottam az exemmel (2 év után) és nagyon hamar találkoztam a mostani párommal. Odáig voltam tőle, mert ugyan olyan aranyos, kedves és segítőkész, mint ahogy te is leírtad a srácról. Ő is ilyen "jótevős" fajta. :)

De fogadj meg egy tanácsot (bár nem tudom mi volt eddig köztetek): adj magadnak időt. Én azóta is bánom, hogy nem adtam, elsiettük az első csókot is, és az lett a vége, hogy semmit sem éreztem iránta abban a pillanatban. Azért, mert a szívem még nem jött rendbe, hiába éreztem úgy, hogy igen, hiába vonzódtam hozzá. Adj magadnak minimum pár hetet mielőtt bármit is elsietsz. Picit ismerkedjetek és utána kezdeményezhetsz is ha nem akarod megvárni hogy ő lépjen. (Ennyiből azt tudom mondani hogy valószínűleg tetszel neki, de azért amellett hogy magadnak, neki is hagyj időt továbblépni).

Az én párom azóta is azt gondolja, hogy nem siettük el, nem volt így baj - csak nekem rossz érzés hogy szebbé is tehettem volna - te ezt ne siesd el. :)

Utána hagytam magamnak időt, találkozgattunk, és azóta már 1,5 éve együtt vagyunk, amiből pár hónapja már együtt élünk és minden szuper. :)

2017. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!