Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na szóval elmondtam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval elmondtam egy lányknak, hogy mit érzek iránta de ő ki pletykálta most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
De láttom, hogy szemez velem és honnan tudom, hogy komoly választ kapjak tőle, hogy tetszem-e neki ? És, hogy ne nevesen ki ?

2017. ápr. 4. 21:04
 1/2 anonim válasza:

korán mondtad el neki

ráértél volna dugás után, vagy leghamarabb dugás közben


most már tegyél rá egy lapáttal, hogy igen szerelmes vagyok és akkor mi van stb ilyen bunkó stílusban


és keress más lányt, ennek lehet annyi...éretlen fruska

2017. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úr isten!! :D Te ugyan az a 11 éves kis fiú vagy aki már feltette ugyan így a kérdését egyszer azt hiszed hogy ha ki írod újra a kérdésedet de már úgy hogy nem írod oda a korod akkor már nem leszel kis gyerek!Na mindegy amúgy meg a régebben feltett kérdésedhez válaszoló egyének teljesen igaza van ilyen korban még mit vársz egy lánytól aki ilyenkor még Barbi babázik meg amúgy is neked is legóznod kéne vagy minecraft-ni nem pedig ilyenekkel foglalkozni úgy is még lesz rá elég alkalmad az életben! (Ha természetesen holnap nem üt el egy busz! :D) 19/F
2017. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!