Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért leszek feszűlt, ideges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek feszűlt, ideges ha meglátom azt aki tetszik? És mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mert ez lehet egyszerű vagy hülye kérdés de emiatt minden sz@r!
2017. ápr. 6. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez ellen nem te tudsz tenni, sokkal inkább ő. Én is csomó lánynak bejöttem, és ahh annyi mindennel próbálkoztak, barátnőiket küldték, próbáltak félrehívni, megismerni stb, facen dumálni, van aki az exét küldte, akivel haverok voltunk, mert ők is jóban voltak még az után is, de nem tudtam megnyílni egyszerűen nem tudtam, és ennek az okát nem lehet körülírni olyan könnyen, mint hogy szerezz önbizalmat, csináld ezt csináld azt, ezt fejben kell helyére raknia az emberkének, jó hosszú ideig, kemény erőfeszítések árán, amíg végül ténylegesen el nem hiszi magáról, hogy igen, lehet ezt a helyzetet nyugodtan is kezelni, lehet bízni magamban, képes vagyok megcsinálni a dolgot stb. Hülyén hangozhat, a dolog, de egyszerűen hitegetni kell magunkat azzal amit nem hiszünk el, de ami közben nem is egy világmegváltó dolog, hanem egy egyszerű dolog amit minden ember képes megcsinálni. Vagy a családi múltjából, vagy a régi sulik stb. helyekből adódóan teljesen lerombolódott az önbizalma valszeg, velem is ez volt. Egyszer egy sokak által bombázónak tartott csaj jött oda hozzám, és akart megismerni, de akkor még azt hittem, hogy annyira hülyén viselkedek, miközben teljesen normális voltam, csak túlidegeskedtem, meg úgymond sztároltam minden egyes lányt, magam fölé emeltem őket. Egyrészről szerintem a tapasztalat hiánya az ami akadályozz azt, hogy hogyan viselkedjen, és ezért lesz ideges, mert nem tud felvenni "maszkokat", hogy lazának mutassa magát, mert nem tudja hogy hogyan kell, másrészről nem bízik magában annyira, hogy még ha ismeretlen is a szituáció, meg tudja oldani a helyzetet, vagy legalábbis amit csinálni fog a legjobb tudomása szerint csinálja, és ha rossz legfeljebb is csak tanul belőle, nem dől össze a világ.
2017. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ergo nincsenek jó stratégiái arra, hogy a magában való bizalmat tudja táplálni akármilyen szituációban, tehát saját magamnak ellentmondva valóban önbizalomra van szüksége, de ez nem olyan egyszerű, minthogy leírjuk neki, hogy szerezz önbizalmat, stb. mert ha pl elkezd gyúrni attól nem lesz több önbizalma a lányokkal szemben, sokkal inkább neki egyfajta gondolatsorra van szüksége, amit nem lehet a szájába rágni, mert saját magától fog ez összerakódni, maximum támogatni lehet bókokkal, hogy igen ebben a szituációban is csináltál valami jót, gondolj erre. A lényeg hogy mi pörög tudat alatt amikor ezekben a bizonyos szituációkban van, ha ő a jóban is a rosszat látja meg akkor soha életben nem fog fejlődni, hanem még jobban a földbe tiporja a saját magába vetett bizalmát.
2017. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok xd így tudsz segíteni?:)
2017. ápr. 6. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

oh én alapból azt hittem, hogy lány a kérdező, csak a kérdést értettem félre:D Huh, hát ugyanúgy önbizalom azt hiszem:D az a para, hogy kiég a szemem már a géptől, és ilyenkor nem tudok annyira koncentrálni arra amit írok:D

Amit ezelőtt írtam azt nem tudod átvetíteni erre, cask lányba?:D

2017. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!