Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem találom a szerelmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a szerelmet, akárhogy próbálom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának, napi szinten edzek, nem vagyok bunkó, mégsem találok egy lányt sem, akit érdekelnék. Minden nap szinte csak erre tudok gondolni, hogy annyira ölelnék már egy lányt, de nincs kit. Vannak barátaim, de az mégsem ugyan az. Mit kéne tennem? 16/f

2017. ápr. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
azon kívül hogy ismerkedsz nem sokat tehetsz..ismerős az érzés amúgy. De ne erőltesd a dolgot, nem vagy lekésve semmiről. Keress párt de ne mindenáron :)
2017. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg telefonon hívtad már? Vagy nézd meg az ágy alatt esetleg, ha nem veszi fel a telefont hívd másik számról, lehet haragszik rád..
2017. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is jelenleg így állok (16/l), megvagyok hellyel közzel elégedve magammal, adok a megjelenésemre, a környezetem intelligensnek talál, mégis azt veszem észre hogy még tényleg a legalpáribb, s leggonoszabb embernek is van párja de tényleg..és nem értem, persze nem akarom más ember boldogtalanságát, csak annyi annyi értékes ember van, és mégse talál párt..pedig megérdemelné, plussz mennyien csalják a másik felüket. Sajnos ha direktben keresed, mégannyira se fog rádtalálni mint alapból. Ne törődj a témával, és remélhetőleg rád talál majd előbb utóbb, én is ilyen elven működök:)

Sokszor jó, hogy nincs senkim, nincs aki korlátozzon, de bizony vannak helyzetek amikor igenis hiányozna

Sok sikert (nekünk:D) és ne csüggedj, inkább várd meg a legalkalmasabbat, az igazit, mintsem a 20. csaj után már semmi újat se tudsz megtapasztalni

2017. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van - az sem könnyít a helyzeten hogy a fiú akibe beleszerettem idén ballag el. Ha tényleg lenne egy barátom talán sikerülne elfelejtenem, de szinte nem is ismerek fiúkat. Pedig tényleg nincsenek nagy elvárásaim, és magamat is normálisnak tartom. Lehet az a baj hogy valakivel úgy "igaziból" akarok megismerkedni, nem egy buliban vagy az interneten.

Tenni nem igazán tehetünk semmit. Mindennek el jön az ideje, és ennek is elfog, csak ki kell várnunk. Mondjuk én már kezdek beleőrülni a várakozásba :) 16/L

2017. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, azthiszem várok.. tovább.. :(
2017. ápr. 8. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!