Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
adott a lány ki párszor már leírta hogy jó lett volna hamarabb találkozni,kedvel stb,de mig nem hajtottam igazából visszafogadta volt pasiját.tudom hogy nem boldog.régebben írtam neki elmehetnénk valahova,erre leteremtett hogy hogy képzelem mikor van mellete valaki.Múltkor megint fasirt volt náluk otthon és írta hogy gondolkodott rajta hogy találkozhatnánk csak eszébe jutott gogí én másnap dolgozok,írtam hogy megoldottam volna,erre ő hogy akkor elrontotta.ő most mit akarhat,barátként tekint rám vagy mi?ezeket mindig akkor mondja el mikor kicsit ittas

2017. ápr. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem látom hogy komoly szándéka lenne veled, főleg ha mellette van valaki...
2017. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki ittas mindig őszintén beszél!

Tudja mélyen magában, hogy veled volna jó, de valami miatt nem akar/ vagy nem mer(!) kilépni a másik kapcsolatból. Tudja, hogy az nem jó neki, mert mindig veszekszenek, de tudja azt is, hogy veled jobb lenne, de mivel ebbem nem biztos nem mer semmit lépni.

2017. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
két válasz két eltérő vélemény :-)
2017. ápr. 8. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Elnézést kérek, a második válaszolónak igaza van!

2017. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!