Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne fájjon?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne fájjon? 😭😭😭

Figyelt kérdés
Egy hete (kb) elmondtam neki mindent. Erre egy negyon kis cuki szöveget küldött amiben elmondta hogy milyen zsúfoltak a napjai és hogy nem szeretne most egy párkapcsolatban részt venni mert akkor nem tudna annyit rám fordítani amennyit megérdemlek... És nem is voltam szomorú, sőt. De most... nagyon fáj és szomorú vagyok emiatt...💔 Mit tehetek ilyenkor? Nagyon kellemetlenül érzem magam és már a szerelmet is hiányolom. (kb fél éve lett vége egy közel 2 éves kapcsolatomnak) Tippek? Tanácsok?
2017. ápr. 8. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
pszichológus
2017. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell pszhiologus. Elég ha elpróbálod felejteni az ügyet úgy hogy mással foglalkozol de egy ideig még fog fájni nekem kb 4 hónapja hogy szakítottam egy csajjal mert nem szeretett igazából én meg minden lovagos módszert megtettem érte . Ez van ilyenkor tereldd el ez elől a figyelmet amennyire tudodlehet.
2017. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én azt ajánlom ami nekm hasznos volt: jégkrémet ettem , közben a kedvenc zenémet hallgatam , egy 3éves kapcsolat után.
2017. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!