Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ilyen kapcsolatba bele mennem?

Figyelt kérdés
Nem règ össze jöttem 1 nővel Akinek 2 gyereke van ès az apjuk meg börtönben csücsül, A làny 23 èves èn meg 18 ès ő hosszú tàvra tervezi velem, nekem 2 gyerek problèmat jelent, viszont a nőt nagyon szeretem. Egyszerűen nem tudom mi legyen, Kèrlek 1 normàlis vèlemènyt (vàlaszt) vàrok töletek.;)

2017. ápr. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ez tönkreteheti az életed. Nagyon nem kéne beleszeretned ennél is jobban :/
2017. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Próbáld felejteni, 18 évesen még ott van az élet előtted. Én se jöttem össze egy korombelievel akinek van egy gyereke. Nem zavart volna, hogy gyereke van, de én nekem jobb ha a lány szabad, nincs gyermeke
2017. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha a gyerekek zavarnak akkor gyani kéne. És még fiatal vagy ehez.

Lehet hogy kérni kéne egy kis időt hogy el tudd dönteni hogy mit szeretnél.

2017. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!