Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? A kérdés lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit egy ismerősöm ismer, viszont én még csak látásból ismerem,de nem személyesen és ő se látott engem még soha. Egyszer a suliba láttam, de rá se mertem nézni, hogy még véletlenül rám szól, hogy mit bámulom. Arra lettem figyelmes, hogy néz olyan mintha még mosolygott is volna, ráadásul mikor elment még nézett visszafele. Egyébként van barátnője. Én nem vagyok belé szerelmes!

2017. ápr. 8. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2017. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1.Semmit, ne foglalkozz vele

2.Ha annyira érdekel kérdezd meg tőle

2017. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni
2017. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mertél ránézni, és nem is néztél rá, akkor, hogy láttad, hogy mosolyog? Ha nem vagy belé szerelmes, akkor te is mit akarsz tőle, főleg, hogy barátnője van? Egyszerűen maximum rád nézett ez a gyerek, semmi több...
2017. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem is akartam rá nézni, de ahogy odafordultam az osztálytársamhoz a szemem sarkából láttam, és felnéztem rá ennyi. Nem olyan erős mosoly volt, (de én nem mosolyogtam rá!).. "Egyszerűen rám nézett" hát nem tudom ilyen feltűnően? Egyébként nem akarok tőle semmit.
2017. ápr. 9. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó a segged :P
2017. máj. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője akkor felejtős ügy.. nincs mit agyalni.. Ha meg még bámulni fog továbbra is akkor mond meg neki hé mi a fát bámulsz :D :D :D falnál mi ? Azt ajánlom hogy a barátnőd méredzsgéld Ne engem :D :D :D Probléma megoldva :D
2017. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!