Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nagy baj ha bevallom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Tényleg nagy baj ha bevallom neki a smárolás helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves fiú vagyok.Csajom soha az életbe nem volt,soha nem smároltam semmi nem volt .Az van hogy én durván beleszerettem egy lányba,de olyan szinten hogy ő nekem Szent és ha valaki csak rosszul nézne rá vagy megnántja vagy akármi én ölni tudnák érte.Ő már tapasztaltabb párkapcsolati és szexuális téren is.Itt az van hogy bármilyen jó csajt szívesen megtapizok,jól belemarkolok a seggébe stb.

De nála egyszerüen ez nem megy.Én nem merek hozzáérni se.Pedig gyönyörű lány,edz is meg minden.

De egyszerűen nekem ő annyira Szent dolog hogy én nem merek még hozzáérni se.Nagyon nagyon nagyon jóba vagyunk. Lehet mondani hogy lelkitárs szinten vagyunk,minden tmmegtudunk egymással beszélni meg el is mondunk sok mindent egymásnak.Egyszóval nagyon jóba vagyunk.És én azt érzem hogy sokáig nem húzhatom.Én vele szeretnék lenni és ő is olyan tipikus csaj aki várja hogy a ferfi lépjen.Csak ugyebár itt tapasztalat hiány miatt meg bizonytalanság miatt nekem ez nagyon nehéz.SOK olyan helyzet volt mikor lesmárolhattam volna de egyszerüen nem mertem.Mivel féltem is mert még sose csináltm na meg tipikus ilyen beszari dolgok miatt😅Sokan azt mondják hogy csak smároljam le és igy adom a tudtára.Hogy semmi képp se valljam be neki mit érzek.

Pedig nekem ez lenne a legmegfelelőbb.Szépen szemtől szembe őszintén megmondani neki hogy megbolondulok érte.Szerintetek? Valami tanácsokat kaphatok? Vagy csak megnyugtatni a hülye fejemet,mert túlreagálom xD



2017. ápr. 9. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mért baj az ha elmondod neki és nem lesmárolod?
2017. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik,hogy egy korodbeli lány már ekkora szexuális tapasztalattal rendelkezik.
2017. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. így van 14 évesen fiatalok hozzá 15 évesen is, 16 évesen meg sorry mert nincs tapasztalata haha xD
2017. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A friend zone ban fogsz ragadni ha nem lépsz. Mert akkor azt fogja hinni hogy neked nem tetszik. Csak egyszerűen mond el neki hogy mit érzel.
2017. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:

Nyilván az a megoldás, hogy elmondod neki, aztán vagy bejön vagy nem. Volt szerencsém hasonlóhoz momentán én beszoptam. :D Máskor meg hasonló helyzetbe telibe bebambultam, hogy amúgy a lány konkrétan úgy viselkedett mint egy kiéhezett mókus... ha legit esélyed volt a csókra és ő terelte adott témára a beszélgetést akkor elég sanszos, hogy esetedben most az utóbbi áll fenn, próba cseresznye.


25F

2017. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:

2.: Egy 17 éves lánynál [mert nem derült ki, hogy fiatalabb nála] miért is baj ha tapasztaltabb mint valaki aki még semmit nem csinált a seggek markolászásán kívül?:D Ne röhögtessél már.. bőven jelentheti azt, hogy volt már pasija meg, hogy nem szűz és nem feltétlenül azt, hogy végig qrta a fél focicsapat.


25F

2017. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6: Tegyük fel,hogy a csaj 17 éves. Valószínűleg nem 17 évesen vesztette el. 15 év körül meg csak az ""r" betűs" lányok szexelnek, akik normálisak , felfogják,hogy még nem nekik való.
2017. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Most haver nőjének megírtam hogy eggy oylan betűs lány és elküldött a faszba xD
2017. ápr. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Mit gondoltál,hogy majd felvállalja?: D
2017. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!