Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Egyik barátnőmnek ezt írta egy fiú :


" amikre én emlékszem rád azok alapján úgysem én kellenék neked "


Ők régen osztály társak voltak , és a barátnőm elmondta neki mit érez , és ezt a választ kapta , még hogy nem tudja viszonozni az érzéseit . mármint a fiú válaszolta azokat

És a kérdésem az lenne hogy itt mire gondolt , ez mit jelent , már engem is érdekelne . Ja és 15 évesek mind2-en .

Válaszokat köszönöm :)



2017. ápr. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egyszerű a srác nem hiszi el h a barátnőd szereti lehet hogy még az osztályba kicsit nagyképű volt esetleg menő és hát úgy érzi a srác h a barátnőd elérhetetlen a számára mondjuk az is lehet hogy azt hiszi a srác szimplán h barátnőd átakarja verni. Ki tudja próbáljon rá barátnőd jobban rákérdezni hogy fejtse ki neki de én sem értem a fiúkat ez csak egy felvetés:)


16/l

2017. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus szégyenlős reakció, amikor elhiszi hogy tetszik neki, csak nem tudott kellően reagálni és/vagy nem szeretne többet. Vagy pedig pont ezzel szeretné kihívni a hízelgő szavakat, hogy a barátnőd kétségbe vonja a szavait + jobban kifejtse mit érez.
2017. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !

De a barátnőm egyáltalán nem volt soha menő meg ilyesmi , mindig olyan kis csendes volt , alig beszélgetett .

2017. ápr. 11. 15:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és még valami , a fiút eléggé meglepte a dolog . A barátnőm elmondta hogy nem haragszik rá ( a srácnak mondta) az "elutasítás " miatt , de a fiú attól félt hogy rosszul fogadja majd még ilyenek . 3X szor is bocsánatot kért . :)
2017. ápr. 11. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!