Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé elcseszett a szituáció...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azur12 kérdése:

Eléggé elcseszett a szituáció lehet-e rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok és régen nagyon sokat beszéltünk minden nap több órát. De egyik ismerősöm részegen elmondta neki hogy szeretem és ezért szinte beszélni se akart velem mostanában megint elkezdtünk beszélni de úgy érzem hogy már nem beszél olyan szívesen. Régen ő is írt nekem és én is írtam neki,most meg csak akkor ír ha én írok neki. Valamivel meg lehet oldani a szituációt hogy újra a régi legyen,vagy belém szeressen?

2017. ápr. 10. 23:37
 1/2 anonim válasza:

Szia

Szerintem az is lehet, hogy megijedt ettől az infótól.

Beszélj vele kettőtökről. Akkor legalább megtudod hogyan érez.

Te vagy a fiú, leginkább neked kellene kezdeményezned ezzel kapcsolatban.

2017. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem
2017. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!