Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan szerezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyik évfolyamtársammal (fiú), akivel korábban jóban voltam, de egy éve nem beszéltem vele ismét kapcsolatba kerültem.

Pusztán véletlenül ugyanabba a társaságba kerültünk még március elején és azóta egyértelműen közeledett felém.

Fontos dolgom volt és ezért nagyon sokáig bent kellett maradnom az iskolában, de ő ott maradt velem. Igaz ott voltak a haverjai is, de nekem később mondta, hogy miattam maradt ott. Végig segített ahol tudott és amennyire csak lehetett a közelemben volt.

Azóta nagyon sokat beszélgettünk, együtt mentünk a suliba és olyan félreérthetetlen dolgokat csinált és mondott, amikből nem csak én vontam le azt a következtetést, hogy nem vagyok közömbös számára. (Akiket érdekelnek ezek pontosan, írjon privátba.)

Ez a felfelé ívelő állapot tartott két héttel ezelőttig, amikor is sejtésem szerint egy naiv, ártatlan kérdés miatt minden elkezdett megromlani közöttünk.


A haverjai között van egy nagyon erős személyiségű, irányításmániás, vezető/ uralkodó típusú haver-lány, aki mindenkit befolyásol és úgy mozgat ahogy kedve tartja. Ezt persze az "áldozat" nem veszi észre. Tudom mert 1,5 évig legjobb barátnők voltunk és végig elvoltam az árnyékában! Ő a "bandavezér".

Ráadásul könnyen meglehet, hogy bejön neki a srác.

Szóval megkérdeztem a fiút, hogy nem tűnt e fel neki mennyire elnyomja ez a csaj, mennyire megváltozik mellette.

Akkor könnyedén reagált rá. Azt mondta tudja milyen kapcsolatban van vele, csak poénkodik a csaj, ha zavar engem valami menjek oda hozzá és ő elmagyarázza mi miért volt.

Akkor ennyiben maradt a dolog, elterelte a témát, mert nem szeret a barátairól beszélni. Elnézést is kértem, ha kellemetlen lett volna ez.


Úgy tűnt minden rendben, viszont azóta rohamosan romlik a kapcsolatunk. Korábban mindig írt nekem, minden délután, amint elváltunk, megkérdezte megyünk e reggel együtt, a suliban is odajött hozzám.

Most viszont, nem ír, nem keres, nyilvánvalóan kerül és nem akar velem beszélni. Többször megkérdeztem mi baja, odamentem hozzá, hogy megbeszéljük, írtam neki hogy ez így nem mehet tovább, mert nem értem a helyzetet és muszáj tisztázzuk a dolgokat mert világos hogy semmi sincs rendben.

Mindvégig arra fogta, hogy nincs témája amiről beszéljen, téma nélkül nem tud írni, de semmi baja, szívesen beszél velem. Viszont ezt eléggé nehezemre esik elhinni, mivel előtte minden nap minden percében volt valami amiről tudott beszélni.

És amikor nemrég megpróbáltam beszélgetni vele úgy mint régen, sorra hoztam föl a témákat amikből beszélgetés kerekedhetett volna csak egyszavas válaszokat adott. Érezhető volt, hogy nem akar beszélni.

(Mondhatjátok, hogy nem kellene "nyaggassam", de ha egyszer megbeszéltük, hogy minden olyan mint korábban, akkor miért ne viselkednék ugyanúgy.)


Szóval most ott tartunk, hogy nem szól hozzám, ha nem kell, elkerül a suliban, a suliba vezető úton is. Érezhető a feszültség és a idegesség, ha véletlenül kettesben maradunk.

Nem tartom kizártnak (sőt!) hogy a csaj fülébe jutott a kérdésem és erre kiakadt, és bosszúból ki tudja miket mondott a srácnak. Valószínűleg féltékeny is arra, hogy jóban lettünk és nem csak az "övé" a fiú. Pláne, hogy korábban "ott hagytam", mert egy félreértés és a hisztije miatt összevesztünk én meg nem könyörögtem neki.


A fiú nem mellesleg elég gyerekes, bátortalan, nem igazán ismerte föl még önmagát és nagyon könnyen befolyásolható. Tudtommal nem volt még barátnője és egyáltalán nem jellemző rá a pillanatnyi csajozós viselkedés. Nem az a ki egyik napról a másikra megunja a lányt vagy csak kedvtelésből szédít.


A kérdésem tehát: Mit tehetnék azért, hogy visszatérjen minden a rendes kerékvágásba? Hogyan állíthatnám le a csajt, ha tényleg engem ócsárol a hátam mögött?

Mit tegyek, merre lépjek?



2017. ápr. 11. 01:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a segítő válaszokat!
2017. ápr. 11. 01:20
 2/2 anonim válasza:
SZIA! Szerintem a legkönnyebben talán úgy "kaphatod " vissza, hogy felidézed a régi szép emlékeiteket. Ja és értem hogy te szereted, de ne fuss utána mindig, mert azt fogja hinni hogy bármit csinálhat ugyanolyan lesz a barátságotok. Néha kicsit te is bunkózz vele, és ha szeret akkor úgyis ő fog neked "könyörögni". Tudom, talán nehéz olyan emberrel bunkózni akit szeretünk , de lehet hogy csak ez az egy módja van hogy kicsit helyre rázd a srácot. Azzal a fönökösködő csajjal pedig szerintem kellene beszélned,hogy mit képzel.
2017. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!