Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan "szerezhetnék" barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezhetnék" barátnőt magamnak?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves srác vagyok.A korosztályom béliek házibulikba,szórakozóhelyekre járnak ismerkedni.Mivel én nem szeretem az ilyesfajta futó kalandokat ezért nálam ez kilőve.Hol tudnék komoly kapcsolatot és normális lányt találni?

2017. ápr. 13. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valamilyen hobbid, kedvenc időtöltésed, keress olyan közösségeket, ahol ezt űzik (fotóklub, sport mittudomén). Vagy akár online, ha pl. játszani szoktál. Meg azért néha a bulikba is nézz el, ott is lehet ismerkedni.


Amit mindenhol olvasni fogsz az az, hogy ne görcsölj rá a dologra (igen, könnyű azt mondani), és ne életed párját keresd így 16 évesen.

2017. ápr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt is biztos talalsz egy komoly kapcsolatra vagyo, nem k**vat 😄 vagy nem..de akkor ott vannak az ilyen barati osszejovetelek, ahol hatha hoz magaval vki, vki uj arcot, vagy a suliban fogsz talalni vkit aki normalis, talan a buszon, barhol osszfuthatsz vele. Es egy ket buli-nem total segg reszegkent-meg akar jol is elsulhet 😁

16/L

2017. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Buszon xd hehee buszon még nem próbáltam lányokat molesztálni hallod xd hajnal 4 kor xdxdxdxdxd , kicsit később meg inkább a 12-13 évesekkel van tele, nem hiszem hogy jó ötlet xd

Aki meg idősebb, nemhiszem. Hogy arra vágyik, hogy egy ismeretlen , ismerkedési szándékkal üljön mellé és elkezdjen mesélni , vagy faggatózni 😂😂😂😂

2017. ápr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: nem ugy gondoltam az ismerkedest, h odamegy ilyen altalanos iskolasokhoz es felszedi oket, nem h molesztalni..jezuuus mikre gondolsz te?! :D

de ha elotte mondjuk tobbszor latjatok egymast a buszon, es erosen kacsingattok a masik iranyaba, akkor talan nem venne tolakodasnak a lany/fiu. meg lehet imponalna is a dolog, h volt mersze leszolitani. valahogy/valahol el kell kezdeni az ismerkedest. persze nem muszaj pont egy buszon, ez is csak egy lehetoseg :')

2017. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!