Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt, akivel még csak nem is találkoztam?

Figyelt kérdés
Már évek óta ismerkedem a neten,de sose találtam magamnak olyat,akire érdemes lenne emlékeznem.Viszont az utóbbi hetekben valami teljesen megváltozott.Megismertem valakit,akivel 16 napig tartottam a kapcsolatot (tudom,nem sok),de órákig tudtam vele hülyülni.Majd valami folytán úgy hozta a sors,hogy a 17. napon összevesztünk,vagyis Ő neki nem tetszett valami,majd kitalálta,hogy ,,csak barátként" folytathatjuk tovább a beszélgetést.Amikor láttam mit írt,akkor végtelen szomorúságot és dühöt éreztem,amit még most is érzek.Valahogy próbáltam elnyomni magamban ezt a fájdalmat,ezért az elmúlt napokban folyton alkoholizálok.Persze ez sem segített rajtam,így folytattam tovább azt,amit elkezdtem: az ismerkedést.Ráírok valakire,semmi válasz.Majd írok másoknak is.Talán a 4. ember volt az,akivel meg tudtam értetni magamat.Ennek ellenére hiába kedvelem,nem tudok másra sem gondolni,csak arra,akiről most a kérdésem szól.Próbáltam több emberrel kapcsolatot kialakítani,de mindenkiben csak ŐT kerestem,de úgy érzem nem találok még egy olyan bolondot...Már csak azzal telnek a mindennapjaim,hogy belépek a profilomba és olvasgatom az üzeneteinket,és a hazugságait,hogy sose fog elhagyni.Bár már akkor tudtam,hogy ez hazugság,mikor először olvastam.Mégis reménykedtem,de már tudom,hogy az is kár volt...Sokat sírok Miatta,teljesen megváltoztam a hetek során.Tudom,hogy majd elmúlik,de nagyon soká lesz,nem tudom mit csináljak,kivel beszélgessek. Csak az az igazság,hogy már senkivel nem akarok szóba állni,csak Vele.Mégis haragszom Rá,nagyon nagy űrt hagyott a szívemben,amely örökre ott marad.Nem tudom elképzelni azt,hogy mást szeressek,ha akarnék se tudnék...Csak Rá gondolok egész nap,még sz.rás közben is,belebolondulok...Mit tehetnék,hogy eltompuljon ez az érzés? Írni már nem akarok Neki,elege lett belőlem.(L)
2017. ápr. 14. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Küldök csokit hátha jobban leszel :D

Gondolj arra, hogy már csak jobb fiúk jöhetnek, hidd el beválik a recept.


Engem is villámcsapásként értek a dolgok mikor már elástam magamat a mélybe, s már-már nem is tudtam igazán van-e nálam sötétebb és agyilag betegebb ember.


Oszt megindult az élet, s most úgy érzem, mint Scarface: The World is Your---hidd el így lesz neked is :D

2017. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
s a végén, álmos vagyok bocsi.
2017. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"olvasgatom az üzeneteinket,és a hazugságait,hogy sose fog elhagyni."

17 napja ismertétek egymást, milyen elhagyásról van szó?? :D Ne haragudj, de ez elég nevetséges.


Semmiképp ne írj/válaszolj neki, mert akkor nem fogod elfelejteni. Ha el akarod felejteni, akkor ne cseszd el azzal,hogy újra szóba állsz vele.

2017. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd, szerintem troll a lány, ezt visszaolvasva én is elgondolkodtam a 2 felesleges kommentememen.


Azt hallod csaje?

Válópert nem adod be netes úton?

Hátha valami jó kis vagyont leakasztasz a gyerekről, azt akkor a csokit is megtudod magadnak venni.


Szinte 100, hogy fiú és troll, ne írjatok neki.

2017. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tiltsd le. Töröld ki az ismerőseid közül. Az üzeneteket is. Mindent ami vele kapcsolatos. És kezdj el mással beszélgetni. Nekem ez segitett. Hasonló helyzetben voltam.

L

2017. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es,miért találnék ki ilyet? Ennyire hihetetlen?
2017. ápr. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!