Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nélküle mi értelme ennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélküle mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem 2 év után és enne kmár fél éve

Úgy érzem nélküle semmit nem érek.Folyamatosan érnek a szerencsétlenségek semmi boldogság nincs azóta az életemben.Ő votl a mindenem. :( De még őt is el vesztettem

Ma reggel ájultan tértem magamhoz a szoba közepén vérző fejjel.Sikerült elég rendesen össze törni az arcom monokli van a szemem alatt.Mikor magamhoz tértem meg fogtam az rcom és a vér be terítette a kezem egészét.Azóta majd szét megy a fejem úgy fáj.Mikor már azt hiszem szarabb nem lesz mindig és mindig lesz ne mtudom mivel érdemeltem ezt ki.Vele minden olyan jó volt azóta meg csak szenvedek. :(

Nélküle



2017. ápr. 16. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is.. Fordulj orvoshoz. A fejsérülés nem játék, főleg ilyen mértékben, hogy vérzett és még fáj is. Másodszor. Miért szakított vele? Próbáltad már megbeszélni vele a dolgokat?
2017. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veled. Bocsánat, elírtam.
2017. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni, de mivel ő szakított... Nemtudom..


És orvos... Engem haver dobott fejbe egy nagyobb kővel és berepedt a fejem, tiszta vér volt kezem, úgy befostam, hogy rohantam az ügyeletre de még be sem varták, csak valami nyomókötést raktak rá xD

2017. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!