Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Több lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés
A családom és a barátaim szerint a fiúk szemében elérhetetlen vagyok, ezért nem mernek felém közeledni (mármint szerintem mindenki ért hogy hogy értem) és ez engem nagyon zavar, mert nagyon szeretnék komolyabb kapcsolatot már valakivel :/ Szerintetek mit tegyek?

2017. ápr. 17. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért hiszik hogy elérhetetelen vwgy ?

Van okuk erre?

Probalj mrg nyitott lenni,mosolyogni,beszélgetni.

És lehet hogy tetszel egy fiúnak cdak nem meri bevallani.

2017. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem is ez a gond... nekem azt mondtak hogy nagyon magabisztos es felnottes a kisugarzasom... ezt valoszinuleg a sracok akarminek is talaljak de nem is kozelednek felem ... lehet hogy ugy mint nalad, felnek tolem habar nem tudom hogy miert... nekem azt mondtak hogy lazuljak el ne vegyek mindent komolyan (mert en mindent komolyan veszek)... az hogy ha a sracokban nincs eleg batorsag teged megszolitani akkor adj nekik batorsagot... mosolyogj, bokolj es viccelodj veluk... en is ezt fogom tenni
2017. ápr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!