Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon velem lehet a probléma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem lehet a probléma hogy nem vagyok "rámenős"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régebb óta ismerjük egymást.Én sajnos töröltem mert volt egy kis vita,és most januárba visszajelöltem.

Elmondta hogy azert keresett mert kellek neki és tetszem neki.Lehet ő ezt nem látta és azt hitte hogy én nekem ő nem pedig sokszor találkoztunk.És kiderült vagyis elmondta hogy egy másik lány irogat neki meg felhivja és én nem irtam nagyon neki mert gondoltam elvan nélkülem.És leirtam mit érzek és valahogy utána egyszer találkoztunk még (csók is meg szeretleket is mondta) este megint beszeltunk és utána irtam neki 2nap múlva válaszolt és azt irta: legalább barátok maradjunk.

Én itt abbahagytam a keresést,mert ha kellettem volna neki akkor nem hagy el a másik lányért

Ő vele azóta taliztak szerintem össze is jöttek

De remélem azért nem olyan jó a csaj és hogy végül rájön hogy kit veszített de ebbe csak reménykedem

Bennünk sok közös is van és szeretem a fiús dolgokat és imadom azt hallgatni tőle de a másik lány meg inkább ilyen katonais vagy hogy mondjam

Szóval most hagyjam őket? Nagyon hiányzik nekem minden



2017. ápr. 18. 16:20
 1/2 Csucsu007 ***** válasza:

Hagyd.

Ha a srác rájön, hogy mit hagyott ki, visszajön. Különben meg nem érdemel meg.

2017. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt igazi James Bond-osan írtad😂😂.

Amúgy én egyet értek vele

2019. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!