Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi van?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék valakit, na nem úgy, hogy kéne valaki, hanem hogy szeretnék, értitek :D

Van egy lány akinél tudom, hogy nincs esélyem, persze mégis tetszik. Mostanában meg tök azt érzem, hogy olyan jó lenne együttlenni egy aranyos lánnyal, beszélgetni vele, megölelni, látni a mosolyát, stb. Na de nincs senki és szökőévente (tényleg, ha jól belegondolok) szoktam beleszeretni valakibe.

Komolyan szinte már nem bírom, úgy szeretgetnék valakit :D



2017. ápr. 21. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. De nem lehet senkim, tehát mindig, mikor szerelmes leszek, legyőzöm az érzelmet. Mindig mikor megjön bennem is ez a szeretgetési vágy, legyőzöm, mert muszáj. Ez van. Neked sok sikert, nekem meg további kitartást!
2017. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne akard ilyen görcsösen, aztán hátha sikerül.
2017. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni! Hány éves vagy amúgy?
2017. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 Miért akarod mindig legyőzni?


#2 Amúgy tök nem görcsölök rá, csak mostanában, pár napja nagyon ilyen érzésem van.


#3 19 leszek 4 nap múlva :D

2017. ápr. 21. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálj meg ne vágyni rá és majd jön. Lehet, hogy olyan akivel eddig nem is sejtetted volna. Azt ajánlom, hogy azokkal is ismerkedj meg jobban akit már most is ismersz és lehetséges, ha többet megtudtok egymásról még lehet valami belőle.
2017. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Ez még akár jó is lehetne, ha lennének lány barátaim, de így pláne nehézkes :D :D
2017. ápr. 21. 22:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Én olyannal ismerkedtem aki barátom se volt, csak egy évfolyamra jártunk. Ha már a nevét tudod, vagy ha legalább látásból ismered, próbálkozhatsz. Sőt akkor még kevésbbé feltűnő.
2017. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Akit írtam a kérdésben én is csak látásból "ismertem", aztán kis kutatással meg lett a neve, aztán fbn beszélgettünk, de sajnos én nem jövök be neki, de azért néha még szoktunk beszélgetni. Olyan kedves Ő is, olyan aranyosan válaszol, nem lekezelően, meg nem is akar lekoptatni szóval tök rendes, csak hát összejönni meg nem fogunk :( :D
2017. ápr. 21. 22:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne tényleg átölelni valakit, beszélgetni, mosolyogni, a jóidőben egy parkban a fűben feküdni egy aranyos lánnyal, ajjdejó lenne :D
2017. ápr. 21. 22:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor valami társkereső, vakrandi? Tudom ez így cikin hangzik, de ki tudja hol talál rád a szerelem.
2017. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!