Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel mit akart mondani? 14F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit akart mondani? 14F

Figyelt kérdés
8.ba járok és van egy nagyon jó lány barátom.Én többet érzek iránta de még nem mondtam el neki hogy ne romoljon el a barátságunk.ő is adott már jeleket.Egy iskolába jelentkeztünk és mind kettőnket felvettek.Csak mi jelentkeztünk oda.Ma szünetbe beszélgettünk ő én meg egy barátunk és mondtuk neki hogy egy suliba megyünk.Erre ő mondta hogy biztos 1 év múlva együtt fogunk lenni.Erre lány csak azt mondta hogy lehet és mosolygot.Ezzel mit akarhatott mondani?
2017. ápr. 24. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Nem zárja ki azt hogy ti valaha együtt.
2017. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát azt fiam, hogy lehet.
2017. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!