Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen témát dobjak fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát dobjak fel?

Figyelt kérdés

Halihó


Gyors leszek. Van egy fiú az évfolyamban. Gondolom innen már sejtitek. Kb 2 hete rámírt és rengeteget beszéltünk. Aztán sajnos kicsit több lett a dolgom és elég flegma lettem, ő pedig mintha kicsit megsértődött volna.

Ezért hétfőn ráírtam, és nagggyon jót beszélgettünk, viszont azóta semmi. A suliban jól elvagyunk, sokszor elkapjuk egymás pillantását meg mosolygunk meg ilyenek.


Szerintetek nem lenne baj, ha megint én írnék rá? És ha jó így, akkor hogy éreztessem vele hogy beszélgetni akarok és nem csak unalomból írtam rá?

Pl: Szia! Van kedved beszélgetni? vagy Hello! Nem zavarlak? vagy ez nagyon gáz? :/


Köszii előre is!

14/L



2017. ápr. 28. 14:42
 1/3 Csucsu007 ***** válasza:

Hali, miújság?


Én általában ezzel kezdem a beszélgetéseimet

2017. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nincs olyan, hogy egyszercsak már nem ír vissza?
2017. ápr. 28. 15:25
 3/3 Csucsu007 ***** válasza:
Azt azért elég könnyű levágni, hogy ki az aki szívesen beszélget veled, és ki nem
2017. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!