Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉG! Nagyon fontos!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Nagyon fontos!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A címből nem lehet kitalálni, hogy mi lehet ilyen észbontóan fontos de most a segítségeteket kérem.. Nos, van egy nagyon cuki srác és teljesen bele vagyok habarodva.. A barátnőimnek momdtam hogy tetszik, de miután összevesztünk azonnal mentek hozzá elmondani neki.. Sóval most itt vagyok barátok nélkül egy sráccal aki folyamatosan minden szünetben engem bámul és én is őt.. Általában olvasok szünetekben és egyedül vagyok neki meg nagyon sok a haverja.. 13 éves vagyok ő meg 14 azaz 7.-es. Kérlek hanyagoljátok el azokat a kommenteket, hogy fiatal vagyok még..

1., Szerelmet nem lehet irányítani....

2.,Nagyon megfontoltan cselekszem és nem mennék bele egy "kalandba" meg semmi ilyenbe..

3., Nem áll szándékomban ilyen fiatalon párkapcsolatot létesíteni senkivel csak majd jövőre..

Köszi ha segítetek!! :)



2017. ápr. 29. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de mi a kérdés? :D Az ún. barátnőiddel ki akarsz békülni? Vagy a fiúval lennél inkább jóban?
2017. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ezt túlreagálod. Sajnálom ha a barátaid ilyen undokok voltak veled, de ha tetszeni szeretnél a srácnak, ne begubózva olvasgass szünetben, azt tudsz máskor is. Beszélgess vele, hátha szimpi leszel neki és keress új barátokat. Velem is ez volt 14 évesen, de kimásztam belőle, nem a neten nyávogtam túlreagálva problémáim. Utál a srác és csúfot űz belőled? NEM! Szóval nem értem mi ez a hiszti, terhes sem vagy meg éhezni sem éhezel... Értem, hogy rossz érzés, de a tehetetlenség nagyon visszatetsző a fiúknál is.

Bocsi ha bunkó voltam, nem akartam, de ez a túlzott dráma a semmi körül kiverte a biztosítékomat.

2017. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen ez tenyleg nagyon fontos. Ha nem akarsz kapcsolatot akkor szard le ennyi.
2017. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem az ide feljárók szórakoztatásának céljából jött létre. Biztos rosszul esnek a kérdezőnek ezek a kicsinyes, felesleges, demotiváló és unkonstruktív megnyilványulások, hozzászólások.
2017. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első, az lenne a kérdésem, hogy hogyan kerülhetnék hozzá közel? Mert az osztálytársaim szintén utálnak és barátok szval nem tudom, hogy miket mondhatnak rólam ami nem is igaz.. Jah és a többieknek az lenne a válaszom: Direkt oda van irva hogy nem akarok vele párkapcsolatot... A szerelem nem arról szól, hogyha nem szeret akkor annyiban hagyom.. Nektek hogy esne ha életetek egyik nagyon fontos dolgáról kiöntenétek a szíveteket és lemorogtok? Aki csak rosszat akar az kérlek ne kommenteljen.. Kösz
2017. ápr. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!