Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem likeolja direkt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem likeolja direkt a képemet?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, hogy ez nem egy nagy probléma, csupán érdekel valami. Amúgy nagyon aranyos velem, beszélünk suliban, van, hogy egyszer csak odajön hozzám, hozzámér, sokszor csak egymásra nézünk és mosolygunk. Viszont látom, hogy más képeket abban az időpontban kedvelt, az enyémet meg direkt kihagyta. Miért? Ez jelent valamit, vagy nem kell neki semmilyen jelentést tulajdonítani? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :) 17/f

2017. ápr. 30. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet ennek az oka, hogy fél attól a lány, hogy úgymond rájössz arra, hogy ez az egész kölcsönös. Valószínű, hogy fél a reakciódtól, vagy csak szimplán furcsának találná, ha interneten keresztül "üzenne". A szemezgetés és a mosolygás ugyan (részben) egyértelmű jel tőle, de mégsem egyenlő azzal, ha mondjuk lájkolja a képedet. Az ott marad, de a pillanat eltűnik. Az is igaz, hogy egy lájk nem nagy dolog, de neki úgy látszik, hogy igen. Kissé félénk típusnak gondolnám, aki nem nagyon mer továbblépni a nem triviális "célozgatásoknál". Ha a felsoroltakat vesszük alapul, akkor nyilván van esélyed a lánynál, de kéne neki egy kis löket, ami ezt a fajta "internetes gátlást" feloldaná. Pedig, az ember még azt is gondolná, hogy a világhálón bátrabbak az emberek, de úgy tűnik, hogy ez nem teljesen így van. Aztán, persze az is lehet, hogy nincsen semmi jelentősége, vagy valami teljes más okból kifolyólag nem lájkolt neked. Ki tudja. :) Remélem, azért tudtam valamennyit segíteni.
2017. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!