Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Hogy csináljam? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy csináljam? Ti mit szólnátok erre?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden az, hogy beleszerettem egy lányba aki időközben foglalt lett. Tudom butaság azt mondani, hogy beleszerettem mivel szinte egyáltalán nem is ismerem, de szerintem mind jártunk már így. Amit tudok róla és amit láttam a személyiségéből az nagyon tetszett.


Velem mindig ez van, egyébként nincs gond velem jó sok lánynak tetszettem már és meg is néznek az utcán de a szívem választottját vahogy sosem sikerül összeszedni pedig mindig olyan jól indul. Most is kiszúrtuk egymást, szemeztünk, volt is pár furcsa kis szituáció mintha a sors is azt akarná hogy mi ketten, szóval értitek. De egy pár hete úgy eltűnt, és hát megtudtam hogy van barátja és láttam is őket. Hát nem tudom mennyire komoly a dolog. Ha nem látom őket nem tudom meg, hogy barátja van, nem rakta ki sehova meg mikor megláttam őket akkor is úgy nézett engem, olyan szomorúan vagy nemtudom. De már mindegy nem? Gondoltam mostmár tényleg semmit nem veszíthetek, én úgy is hamarosan elköltözöm innen szóval minek aggódjak már, hogy mit fog gondolni rólam, így is túlagyaltam és azért nem léptem igazán.


De valahogy úgy érzem muszáj valamilyen szinten tudnia, hogy mit érzek iránta mert egyszerűen el kell mondanom. Szerintem nekem is könnyebb lesz túllépni rajta ha mondjuk azt mondja nekem, hogy van barátom vagy ilyesmi. Persze nem akarom letámadni az érzéseimmel csak úgy szolidan a tudtára akarom adni, de nem nyomulnék vagy ilyesmi elvégre foglalt. Mondjuk elmondanám neki, hogy láttam, hogy barátod van és nem akarok belezavarni a dologba csak el szerettem volna mondani, hogy szerintem csodaszép vagy és nagyon szimpatikus és aranyos lánynak tűnsz és csak meg szerettem volna köszönni, hogy annyiszor feldobtad a napomat amikor megláttalak. Vagy valami ilyesmi, nem szó szerint de nagyjából erre gondoltam ezzel nem hiszem hogy megsérteném vagy haragudna vagy ilyesmi. De legalább tudná mi a helyzet, meg amúgy tényleg motivált engem valahogy a tanulásba, sportolásba de tényleg csak rá gondoltam és jobb kedvem lett, tök nagy hatással volt rám de ő nem is tudta.

Lányok Ti mit szólnátok az ő helyében? Én nem hiszem, hogy rossz néven venném de ez én vagyok.


2017. máj. 1. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*szerettem volna megköszönni - bocs elírtam :)
2017. máj. 1. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs én fiú vagyok, de ha látod rajta, hogy téged akar, akkor ne érdekeljen, hogy mással van

Csak az a kérdés, hogy miért jött össze mással....

Egyébként szinte teljesen átérzem amit leírsz velem is ez van, lesz :(

2017. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit akar. Ha úgy akarna nem jött volna össze mással. Viszont amióta van barátja (ezt 2 hete tudtam meg) azóta többet néz engem nyitottabb lett vagy nemtudom. Ezt nagyon nem értem.

De nem tudok most ezzel mit csinálni, van valakije akkor nyilván őt akarja. Csak engem meg nyomaszt ez a dolog belül. Ezért akarok beszélni vele

2017. máj. 1. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fiunak fogom elmondani..eddig ciki volt lett volna de nem tudok igy tullépni amikor meg akartam vagy felbukkant vagy hitegetett igy visszaesőnek szàmitok mint egy drogos.. de egyszer belekezdtem és hülyének nézett megmondta nem akar tőlem semmit..aztàn meg ha talàlkozunk flörtöl akkor meg engedjen el..
2017. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem amit leirtál irtó aranyos,és szerintem az ő napját is feldobná. Rosszat nem tehetsz vele szerintem,én elmosolyodnák egy ilyen üzenet láttára,és boldog lennék,annak ellenére hogy barátom van. :)
2017. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziaa, valahogy kísértetiesen azonos a helyzetünk, csak én lány vagyok. Pontosan ugyanez történt velem és egy évfolyamtársammal, ő persze fiú:D A városban összetalálkoztunk még a nyári szünet elején, és én épp egy fiú haverral voltam (igaz ketten voltunk, de nincs köztünk semmi) és a srác olyan szomorúan nézett rám, hogy fájt. Tényleg. És ez engem sem tett boldoggá, mert féltem, hogy félreérti. Azóta sem sikerült beszélnem vele.

Teljesen biztos vagy benne hogy a pasija? Nem lehet, hogy ők is csak barátok? De az eredeti kérdésedre visszatérve én egyáltalán nem venném rossz néven, ha elmondaná nekem az érzéseit. Én értékelem, ha egy ember megnyílik és megbízik annyira bennem, hogy elmondja az érzéseit. Nekem eszembe se jutna kinevetni valakit emiatt. És szerintem az a lány sem tenné, aki neked szimpatikus. Így a leírtak alapján normálisnak tűnik. Szerintem óvatosan nyugodtan elmondhatod neki:) Sok sikert:)).

2017. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!