Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de mégis? Jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de mégis? Jó érzés de egyben rossz!

Figyelt kérdés

Az van hogy az osztályból nagyon tetszik egy lány, de épp ez a baj mert ugye osztálytárs. A gond az hogy nem nagyon érzem azt hogy nekem barátnő kéne, mert nekem ehhez nincs nagyon kedvem. De mégis olyan jó érzés ránézni, ilyen tök furcsa, olyan minthogyha a hasamban valami így csiklandozná a gyomromat, utána meg valahogy elgyengül a lábam. Egyépként LEHET hogy én is tetszem neki, nagyon szép lány.

Mit tehetnék ezzel a szituációval?

13/F



2017. máj. 3. 16:33
 1/5 KnightBalazs ***** válasza:

Itt a válaszom de mégse. Jó válasz de azért elég rossz is.


A hasas részt, pillangóknak hívják, a lábast pedig porckopásnak.(tudom ebben a korban megrázó lehet ezt hallani)


EgyéBként döntsd el, hogy mit szeretnél. Ha tetszik annyira neked a lány és úgy gondolod, hogy működhetne is ez a dolog akkor lépj az irányába. Hívd el valahova, legyél kedves vele, de ne csöpögös és papucs. Csak annyira legyél vele kedves, mint ahogy egy bármelyik emberrel lennél. Aztán pedig lesz ami lesz.


Azonban tapasztalatból mondom, hogy az ilyen középiskolai románcok nem szoktak jól elsülni de ki tudja.

2017. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs, azt akartam írni hogy: szerelmes vagyok?
2017. máj. 3. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj.
2017. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el milyen lenne vele járni. Ha jó akkor fejezd ki hogy szereted, hívd el valahova.
2017. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanulj gyerem és egyenlőre a markodat használd. Kisfiú vagy még majd 3 év múlva..akkor csajozz. De! Majd védekezz is basszus 😂 kis prücskök lesznek különben 😂
2017. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!