Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány a osztályomban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány a osztályomban aki csinos és haza szoktam kisérni és jókat beszélgetünk én nagyon kedvelem és én nem tudom hogy ő ezt viszonozza és össze szeretnék vele jönni ugy akarom hogy megcsokolom és aztán ő is amugy átlagosan nézek ki hogy csináljam?

Figyelt kérdés
De tényleg nagyon jól néz ki és kedves és gyönyörű a mosolya. Ja és ha kanos vok mindig arra gondolok hogy a szép kerek segge rám ül
2017. máj. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány èves vagy? Volt már előtte barátnőd?

Mert ha igen, akkor tudnod kène, hogy bókolsz neki, virág, csoki, csók, meg ilyenek :D

De csak türelemmel xd

Barátok vagytok? Mert ha igen, felhozhatnád beszèlgetès közben a szerelem tèmát, ès elhívhatnád valahova.

2017. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon jó válasz am 13 vagyok és volt elötte barátnőm csak távkapcsolat volt am barátok vagyunk köszi megfogadom a tanácsod
2017. máj. 17. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
13 évesen felejtsd el:DD
2017. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. máj. 17. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!