Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi lehet ez. Help...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lehet ez. Help meeeee (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyolcadikos, 15 éves lány vagyok. Jár az osztályba egy fiú, nevezzük Petinek. Nagyon régóta, kb egy éve nem voltam szerelmes (na jó, ez lehet csak nekem sok idő). Szóval régebben Petivel úgy ahogy, de kijöttünk, sose volt vele bajom, régen (ötödikben) még szerelmes is voltam belé. De most, kb két hete azon agyalok, hogy most tetszik, vagy sem. Mert érzésre semmi, viszont gondolatban gyakran elkalandozok, hogy mi lenne ha járnánk, és időnként össze is nézünk. Nem tudom mi ez, mert semmit nem érzek, de amúgy meg keresem, ha nem látom.

Nem akarok vele összejönni, bunkóság lenne, egyik legjobb barátnőmnek sokkal régebb óta tetszik.

Valamint nem tudom, hogy én bejövök-e neki. A háttérsztori az, hogy mostanában elég sokat változtam, mások bunkónak találnak. Őt mégis gyakran azon kapom, hogy néz engem órán. Nem tudom eldönteni, hogy érdeklem, vagy csak vicc (mert régebben már mondta hogy direkt néz mindenkit, hogy idegesíteni őket).

Remélem vamennyire kivehető, ha nem akkor mondjátok és átfogalmazom. Köszi szépen :)



2017. máj. 21. 20:36
 1/1 StyleXX ***** válasza:
Ha nem akarsz összejönni vele, akkor egyáltalán miert írtad ki a kérdést? Igazából menj oda es kérdezd meg hogy be jössz e neki , ha igen, mond meg neki hogy ő is neked , ha nem , mond azt hogy csak poén volt es röhögjetek egy jót es felejtsd el.
2017. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!