Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen egy kicsit?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen egy kicsit?!

Figyelt kérdés
Na az van hogy megismertem egy lányt 1 éve. Sokat találkoztunk majd vegül összejöttünk de kesobb szakított velem. Másik fiu miatt.Aztan szakított vele is es osszeakart velem jonni de nekem ez nem ment igy megszüntettük a kapcsolatot egymassal. Eltelt azóta ugye 1 év. Én nagyon szerettem őt. Sok lánnyal ismerkedtem már de ő más mint a tobbi. Próbáltam elfelejteni őt de mindig visszatértek a régi emlékek.. Naszóval nemreg ramírt es megint elkezdtünk beszélgetni.. Most en mit gondoljak ezt miert csinalta?
2017. máj. 22. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg most szakított a barátjával és kell neki egy kis lélekápolás egy olyan embertől, aki szereti. Sajnos ezekbe nem szabad belemenni még egyszer. Ha már más fiú kellett neki, akkor majd megint el fog menni....
2017. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!