Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (13/l)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (13/l)

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akibe fülig bekeestem év elején. Sokat változott nyáron.


Első osztály óta együtt vagyunk, igazából egymással nem beszélünk sokat, de néha egymáshoz szólunk. Na most valamikor jobban, valamikor kevésbé de folyamatosan őt bámulom, már a padtársam is bököd hogy hé ide figyelj ne x-t bámuld. xD


Nem tudom mit tegyek. Ha netán összejönnénk és szakítanánk akkor az ciki lenne, meg úgyis pletykás az osztály, még aznap kiderülne, szóval nem is tudom.


Igazából valami tanácsot akarok kérni, hogy ti mit tettetek/tesztek ilyen helyzetben; és mit érdemes megpróbálnom? :/



2017. máj. 23. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Várd ki szerintem a nyári szüntetet és facebookon beszélnél vele és akkor tudtok találkozni is ha ő is szeretné.
2017. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb hozzáállás, ha úgy tekintünk az egészre, mintha örökre együtt maradnánk a kiszemeltünkkel. Ha szakítanánk, akkor is meg fogjuk tudni a helyzetet. Lesz élelmünk és fedő a fejünk fölött.

Az osztálytársakkal meg ilyen téren nem érdemes foglalkozni, mert egyszerűen nem rájuk tartozik. Mi történhetne? Piszkálnának vele (mintha negatív lenne a dolog)? Ugyan, akkor biztosan csak irigyek lennének, egyérteműen nem vennénk őket komolyan. Esetleg vicceskedve piszkálnának? Akkor meg lehet velük örülni. Ha pedig úgy érezzük, hogy túlzás, akkor egyszerűen elmondjuk nekik. Határozottan, komolyan, tisztán. Biztosan meg fogják értheni, ha pedig nem, akkor max szólsz az ofőnek, hogy piszkálnak. Oké, oké, ha amúgyis piszkálódós osztályközösségben vagyunk, akkor emiatt is piszkálni fognak, azonban ha kiállunk magunkért, akkor abba fogják hagyni. :)

2017. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából facen szoktunk dumálni de csak suliról. Igazából azt se tudom hogy hogy mondjam el neki. :/
2017. máj. 23. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!