Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nálatok mikor számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mikor számít nyomulásnak amit egy lány csinál?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk szimpi nektek egy csaj, de komolyabb érzelmekről még nem beszélünk, akkor az nyomulásnak számít, ha a lány gyakran rátok ír, vagy elhív titeket egy kávéra?


16L



#fiú #randi #lány #nyomulás. párkapcsolat
2017. máj. 23. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igen zavarna.

Sőt, egy jó kis kiülős kávézgatásra elmennék már elmennék valakivel.

BTW


Engem az tud kiakasztani amikor kisajátít valaki magának mint exem tette.

Ha haverokkal elmentünk valahova ő is jönni akart, de hogy minek azt ő se tudta mivel mondhatni "kanpartyt" tartottunk oda meg pont egy lány hiányzik... egymagában...

2017. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig értékeltem, ha egy lány kezdeményezett, viszont, ha csak te hívod el, és ő sosem téged, akkor mát el lehet gondolkodni, hogy akar-e valamit tőled.
2017. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát....ha nsponta ráírsz lány létedre...elég ciki sztem. És ha nem biztos, h a fiúnak tetszel (de ha tetszel is), akkor könnyen megeshet, hogy a nyomulásoddal elijeszted. Sztem hagyd a fiúkra az udvarlást. Mert ez a ráírok a semmiért (a "Mizu?") az alacsonyabb szintű udvarlásnak minősül.Szerintem kicsit fékezz most, és nézd meg, ha TE NEM írsz rá, vagy NEM keresed a társaságát, Ő keresi e a TIEDET MAGÁTÓL. Ha igen, akkor csinálj ilyen beosztásokat. Pl.: 2-3 hetente ráírsz, ha keres.

Ha nem keresi a társoságod, akkor szerintem hagyd a csudába. Majd jön a másik!

2017. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, nyugodtan csináld csak. Akkor van baj, ha csak te csinálod ezt és hogy miután mondjuk elhívtad 1x-2x, vagy kerested, ez nem lesz kölcsönös. Ergo a kölcsönösségen van a hangsúly. Ez fontos. Az sem jó, ha csak Ő teper és az sem, ha Te. A kölcsönösség egyensúlya az, aminél már az elején érzed, hogy mi a szitu. Az nem baj, ha egyértelműek a szándékaid, sokkal jobb, mint a ködösítés meg a "haverkodás".
2017. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kifejezetten imádnám, nem venném nyomulásnak


volt olyan lány, aki túltolta, és így hétről hétre találkozót akart szervezni meg ilyenek, mikor nekem ő csak távoli haver volt, az úgy kellemetlen volt nekem, de ezen kívül nem igen volt olyan hogy nemet mondtam volna 1-2 kávéra

2017. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5 ugyanezt mondatm... 😬
2017. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy 4/7
2017. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!