Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?!?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba az osztályból. Mondta régebben hogy ő is belém. Mindig kedves volt és bokólt meg ilyenek. Egyszer megpróbált elhívni randira nagyon bénán. Aztán összevesztünk. Nem volt velem túl kedves ezért én se vele. Aztán egy két hete újra elkezdett kedves lenni. Meg is fogta a kezem.

De a testvéremnek elmondtam még a veszekedés előtt hogy mindketten szerelmesek vagyunk egymásba. Ő ezt elmondta a legjobb haverjának. A haverja még az egész osztályának. És ők megkérdezték a fiútól hogy ez igaz-e. Ő azt mondta hogy csak viccelt. Hétfőn biztos megfogja kérdezni hogy mi volt ez. Vagy ha nem akkor félek hogy másképp fog velem viselkedni.

Mit csináljak?



2017. máj. 26. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
add el a stori megfilmesítési jogát valamelyik stúdiónak, akik egy vagon pénzt fizetnek majd, ebből pedig partyzhatsz minden este dzsasztin bíbörékkel.
2017. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dedó. Úgy viselkednek az osztálytársaid mintha nem lenne normális az emberek közti vonzalom.. Bizonyára elég fiatalok lehettek. Ha ennyire zavar titeket mások véleménye akkor titokba járjatok.
2017. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 27. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!