Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legszebb nyári táborban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszebb nyári táborban történt szerelmes élményetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Életem első csókja :)
2017. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Életemben először voltam médiatáborban. Egy nagyon jó közzöség volt ott. Volt ott egy lány aki már egyszer volt táborban és nagyon tetszet neki ezért visszajött. Már az első nap is egymást nézegetük (pedig én ronda vagyok). Kiderült, hogy neki hamarabb el kell mennie ezért csapatostúl elindultunk egy késő esti sétára budapesten. Már közel voltunk ahhoz, hogy vissza érjünk a szálláshoz és, hogy a csaj megfogja a böröndjét és induljon el. Megfogtam a kezét és ő gyorsan elengedte és azt kiabálta, hogy hagyjál már! Kiderült, hogy azért nézet mert rá akart jönni, hogy én miért nézem.... szerencsére azóta nem láttam.....
2017. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Torokra szopta a farkam egy lány. Egyből egymásba szerettünk. Azóta is imádjuk egymást.
2017. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Élő látásra beleszerettem egy nagyon helyes fiúba. De nem lett semmi belőle, nem is tudja. De attól nekem jó volt az érzés.
2017. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

legalább őszinte, nyílt.

nekem is hasonló, csak nekem srác szopta :) de hát végül is a nyári táborok főleg erről szólnak

2017. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem egy nyári táborban volt, ahova minden évben mentem 6 éves koromtól.

De ahhoz a fiúhoz nem fűznek túl szép emlékek (következő évben nyilvánosan megalázott az akkori barátnőjével).

De aztán, 2 évvel ezelőtt ugyanabban a táborban totálisan és visszafordíthatatlanul belehabarodtam egy srácba, akivel már kiskorunkban is sokszor beszélgettünk, játszottunk.

Párszor szemeztünk, de a tábor után már nem mertem ráírni, és ő sem. De egész évben csak rá gondoltam.

Tavaly nyáron mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz, sokat hülyültünk és "flörtölgettünk". A nyár további részében találkoztunk párszor, és aztán még írogattunk, de úgy tűnt, ő ezt csak szimpla barátkozásnak éli meg.

Én viszont egyre szerelmesebb lettem bele az idő múlásával és bár már nem beszélünk, reménykedem benne, hogy ez a nyár új esélyeket tartogat.:)

2018. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3 évvel ezelőtt anyukám titokban beiratott egy táborba, nagyon morcos voltam mert egyértelműen megmondtam hogy nem akarok táborba menni.Majd az első napon megismertem két nagyon különböző személyiségú csajt akkikel jóba lettem bár később inkább csak az egyikkükkel beszéltem.,velük egy szobában voltunk.A táborveztó hivatott és akkor megpillantottam őt,életem szerelmét akkor még nem tudtam de nagyon fontos lett nekem.Egy barátom mondta hogy ő beszélt vele és azt mondta nagyon belém szeretett.Örültem és azt vártam hogy szerelmet valljon,minden nap megakarta próbálni mármint láttam hogy a haverjai ott szivatták xd,de végül nem merte,utolsó este amikor olvastam láttam hogy megakarta próbálni de végül elszaladt.Szomorú voltam és ő is szomorú volt mielőtt ő nem tudta hogy nekem is tetszett,és mikor beszélni akartam vele jött a buszuk,majd soha többé nem láttam és még csak messengeren se értük el egymást.egy kis ideig depressziós lettem,bár utána lett egy új palim. de megfogadtam hogy jövőre is elmegyek ugyanabba a turnusba,sajnos családi nyaralás miatt csak a második turnusba tudtam menni,kiderült hogy ő az elsőbe ment.És azt is megtudtam hogy keresett engem.Összeroppantam de ott megismertem egy szintén kedves ,de autista srácot,persze cuki volt de mégsem a nagy ő,közben volt egy másik barátom is csak hogy elfelejtsem ezt a szomorú élményt.Majd csodával határos módon kiderült hogy egy osztálytársam ismeri őt,később megadta az elérhetőségét és azóta eggyutt vagyunk,a legnagyobb szerelmemmel a világon mint kiderült ő is sokat szenvedett,de megérte mert végre egyutt vagyunk ő az örök szerelmem és megérte várni rá.Ez az én tábori szerelmes történetem dióhéjban.
2020. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!