Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Egy lányba szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy lányba szerelmes vagyok de ő meg másba szerelmes és csak általánosba járok. Mit csináljak mondjak? Ráadásul csak 3. -ba járok de kérlek titeket ne olyan válaszokat küldjetek hogy:Inkább nöjj fel!

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából nem vagy belé szerelmes. Lehet hogy azt gondolod, de mondom hogy valószínűleg nem. Én is voltam úgy harmadikban hogy lényegében fogalmam nem volt arról hogy mi az a szerelem, és minden héten másra mondtam hogy "nekem ő a szerelmem". Ja igen, és nem hiszem hogy harmadikban a szerelmet kéne keresned.
2017. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet szerelmes valaki harmadikban is. A szerelem egy egyszerű kémiai reakció az agyunkban amire érett egy 10 éves gyerek is. Oxitocin, dopamin és noradrenalin szabadul fel az agyban amikor a szerelmünk jár az eszünkben akár külső inger hatására akár ha csak rá gondolunk, ez tesz minket boldoggá, mindez a DNSünkben van kódolva, hogy a szervezetünk jutalmazó mechanikája a szaporodást elősegítse és ne haljunk ki. Egy komoly párkapcsolatra viszont szükséges egy értelmi szint, ami sajnos ebben a korban még a legtöbb esetben nincs meg. Tudom, hogy neked ez még nem mond nagyon semmit de a lényeg az, hogy csak az agyad játszik veled és nem fogsz belehalni, ha nem "jöttök össze". Sőt. A következő 8-10 évben annyit fogtok változni, hogy valószínűleg nem is maradnátok együtt. Én is voltam szerelmes a te korodban, borzasztóan égető érzés volt amikor csak rá gondoltam és azthittem ha nem lépek valamit az ügy érdekében végem lesz. Próbálkoztam is, nem lett semmi, aztán egyszercsak elmúlt. És ennyi. Tudom kicsit nyersen hangzik, de nem beszélek gyerek nyelven, ez az igazság.

Oh, és mielőtt azt mondanád nem válaszoltam a kérdésedre, miszerint: "Mit csináljak mondjak?", megsúgom, hogy erre nincs válasz. Sem jó, sem rossz, sem egyetemes, sem specifikus. Csináld ahogy jónak látod, aztán lesz ami lesz.

2017. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2021. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!