Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok légyszi magyarázzátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok légyszi magyarázzátok már el. Miért csinálja ezt, miért néz vagy szemez velem MÉG MINDIG ha egyszer van barátja?

Figyelt kérdés

Van barátja már 2 hónapja kb. Szar volt de túltettem magam rajta pár nap alatt, nagyon csalódott voltam dehát ez van biztos nem tettem eleget, hibáztam itt ott pedig csak őt akartam. De mindegy nagyjából igyekszem túllépni, már nagyon ritkán látom ami tök sokat segít, de ha mégis valahogy feltűnik miért néz engem? Miért néz rám többször is miért nem hagy békén?

Nyilván nem én kellek neki hanem a pasikája elvégre csapta neki a szelet ő meg belement így megy ez. Érdekes a legtöbb lány rá sem néz másra ha barátja van. Lehet, hogy csak szivat vagy kelleti magát nemtudom.

Amúgy nem igazán ismerjük egymást csak távolról, sajnos nagyon nem volt szerencsém vagy jó körülmények, közös dolgok arra, hogy összejöjjünk meg hát én mindig többet látok bele abba ha valaki megfog mert ilyen elég ritkán van. De most nem részletezem ezt a részét igazából mindegy, szóval akkor is ha látott mindig nézett engem meg szemeztünk és még mindig ez megy?! Úgy is bámult már, hogy ott ment vele kézenfogva a pasija... Mivan mutogatni akarta, hogy van neki vagy mi?! Nem értem. Komolyan nem értem, mit akar ezzel. Ha ott van a pasija akivel jól elvan meg bejön neki meg szereti akkor miért néz egyáltalán még rám? Elvégre ez tök félreérthető gondoljatok bele, más pasikat néz (meg most nem azért de én nem is nézek ki rosszul szóval értitek...) én csajként tuti, hogy nem ezt tenném ha barátom lenne. Segítsetek légyszi mert nem értem, csak őrlődök a lány miatt. 18 éves amúgy de nem hiszem, hogy ennyire gyerekes lenne. Tényleg nem értem.


2017. jún. 14. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd még mindig csak nem akarja magának bevallani
2017. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem menj oda egyszer, mikor a barátja nincsen ott és kérdezz rá, hogy "bocsi, észrevettem, hogy többször nézel és miért van ez?" De tedd hozzá hogy nem akarod megbántani, mert ő tetszik neked de tiszteletben tartod, hogy van barátja.

Hidd el, így akkora férfi leszel a szemében, hogy kitágult szemekkel fog rád nézni.

2017. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!