Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig haragudjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig haragudjak rá?

Figyelt kérdés

A barátom két hónapja szakított velem egy másik lány miatt, pedig azelőtt tökéletes volt a kapcsolatunk.

Kicsivel több, mint egy hónapig volt együtt ezzel a lánnyal, de nemrég szakított vele, mert még mindig engem szeret. Azt mondta, hogy amikor együtt volt vele, akkor is folyton rám gondolt, hogy milyen jó volt velem.

Nagyon megbánta amit csinált és ezt látom is rajta. Szeretne bizonyítani, azt mondta, hogy ilyen hibát többet nem követ el.Találkozni is akart, de megmondtam, hogy én nem akarok, mert haragszom rá. Igazából nagyon szeretnék találkozni vele, hiányzik. Egy hete írogat nekem és azóta folyamatosan távolságtartó és lekezelő vagyok vele, hogy érezze a tettei következményét. Szerintetek meddig csináljam ezt? Még hagyjam őrlődni, vagy mondjam el neki, hogy adok egy újabb esélyt?



2017. jún. 14. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hahaha, szeretem, ő is szeret, de hagyjuk, hadd eméssze magát, addig is talál valakit helyettem.
2017. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel, nem azért, de semmiben nem vagy különb nála. Elég gyerekes ez a hozzá állás, mindenesetre jó hogy ennyi időd van gyűlölködni.

Válaszolva, én a helyedben nem mennék vissza hozzá, ha annyira szeretett volna nem menne más lányhoz. Ilyen nincs, hogy egyik pillanatról a másikra mást szeretnek, aztán meggondolom magam és vissza megyek az előzőhöz. Szerintem komolytalan a srác.

2017. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy akkor jött rá mennyit is veszített, amikor a másik lánnyal volt és, hogy soha nem fogja megbocsátani magának, amit velem tett.
2017. jún. 14. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert szerinted mit mondjon? Nem bántam meg, csak abból nem lett semmi és így te is jó vagy? Elmondta a legnagyobb közhelyet amit ilyenkor lehet. Egyet értek, a #2 jól mondja. Fogadd meg a tanácsát és hagyd, komolytalan.
2017. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát egy második esélyt kaphat mindenki sztem főleg ha nagyon jó volt az addigi kapcsolat....sztem felesleges ez a játszadozás ha meg akarsz bocsájtani bocsáss meg ha pedig nem akkor ne 😊 de itt adni a sértődöttet csak hogy visszakapja...😔
2017. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!