Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk hogy esnek szerelembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy esnek szerelembe?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan :D
2017. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Puff és kész :D Legalábbis én első pillantásra, de a személyiség a fontos, természetesen.
2017. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csípőből.
2017. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon változó én helyből de valaki nekifutásból
2017. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan. Megtetszik nekik egy lány, és vagy egyből szerelmesek lesznek vagy szeretnék megismerni és elmennek vele valahova. Megismerik a lányt és utána lesznek szerelmesek! Ennyi.
2017. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam úgy van hogy futok futok és meg botlok valamiben és pont egy nagy kupac szerelembe estem. The end :D amúgy gyorsan és váratlanul.
2017. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálam úgy szokott lenni, hogy mérlegelem a kockázatot, felbecsülöm a lehetőségeket, és visszaszerezem Ereb... Ja, bocs, ez nem az?


Szóval: elég gyorsan megtetszik egy lány, igaz, én nem a $egg-m$ell arányt nézem, hanem inkább az arcot, utána ezeket. Azután már könnyebb szerelembe esni.

2017. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Szarul, mer nem viszonozzátok :c
2017. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az enyem egy furcsa eset.Volt egy lany aki elenite nem is tetszett, de par honap elteltevel meg akartam ismerni.Tobbszor is beszelgettunk eloben, egyre jobban tetszett.Aztan egyszer csak hopp,beleszerettem.Szoval ha van valaki aki tetszik neked de ugy erzed h te nem josz be neki, akkor ismerd meg.A szerelem elso latasra is lehetseges, de hosszu ido elteltevel is kalakulhat:))
2017. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fiúk is tudnak szerelmesek lenni? Ez aranyos. :3
2017. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!