Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer tetszettem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer tetszettem neki még mindig érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Az van h regebben tetszettem neki, de akkor nem tetszett nekem annyira, h ossze is jojjek vele, viszont most fordult a kocka... Elkezdtem erzeseket taplalni fele, de szerintem mar nem tetszem neki. El szeretnem neki mondani de felek. :(

15/l



2017. jún. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

mond el neki nyugodtan

vagy össze jöttök vagy nem

de egy próbát megér

még szoktatok beszélni??

20/f

2017. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es most szoktatok még beszélni? Sztem először közeledj felé mint barát és legyetek barátként jóban és csak aztán mondd el neki hogy tetszik. Amúgy neki azóta volt olyan, hogy látszólag túllépett rajtad és udvarolt lányoknak vagy ilyenek?
2017. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neha beszelunk,igen. Es volt azota baratnoje,de szakitottak.
2017. jún. 29. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!