Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszelgessek 1 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszelgessek 1 évvel idősebb lánnyal? 16/f

Figyelt kérdés
Tetszik egy lany suliból. 1 évvel idősebb. Sose beszéltünk. Én nem vagyok ilyen nagyon menő gyerek. Ha most nyáron rá írnék furán adna ki magát mert meg személyesen soha nem beszéltünk. Felénk is vagyok. Mit tegyek? Ha szeptemberben úgy mennék vissza hogy lepattintott kínos lenne
2017. jún. 28. 20:54
 1/3 anonim válasza:

Szerintem jobb ha személyesen indítasz el vele egy beszélgetés bármilyen témával, mert utána azzal kapcsolatban tudsz neki írni és nem venné ki magát furcsán hogy ha ráírnál.

Érdeklőd meg hogy hova jár el mondjuk a barátnőivel, milyen programokon szokott részt venni akár sulin belül mert az úgy még egyszerűbb.Ha már témátok meg van onnan kezdve nem lesz gond.De ehhez viszont össze kell szedni magad,ha komolyan elgondoltad akkor embereld meg magad és hajrá!

2017. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egy próbát mindenképp megér.Írj rá nyugodtan biztos nem fogja leharapni a fejed és még akár jól is sülhet el a dolog!
2017. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj neki, aztán majd meglátod mi lesz. Nincs veszítenivalód. :)
2017. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!