Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek van olyan színész,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan színész, énekes, youtubos stb, aki bejön?

Figyelt kérdés
Írhattok neveket vagy képet is linkelhettek.Illetve a korotokat is írjátok le.

2017. jún. 29. 16:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
palvin barbi <3 <3
2017. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Emilia Clarke :D 19f
2017. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Lou
2017. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem tetszenek kamerás jelenségek, mivel akik benne vannak nem tudnak mivel megfogni mert nem önmagukat adják sohasem... Külsőleg meg az utcán több száz szebb embert lehet találni náluk, akik nem adták a fejüket ilyen fas*ságokra, mint a youtube... A színészeket még megértem, de azt se tudom, hogy hogyan lehetnek belé szerelmesek, ha mindig más személyiséget játszik el... Ez nem több csak rajongás, vagy heves szexuális vonzódás, Paul Street meg egy nyomi, azt hangoztatta első videójában mekkora idióták, akik márkás cuccokat hordanak, aztán meg minden videójában befigyel a Pull and Bear.... Olyan emberért rajonganak, aki 1 év alatt világnézőpontot váltott és tudom kis változás, de évek múlva ő is csak egy kis senki lesz a youtubeon mint mindenki más.
2017. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Énekes: James Hetfield

Youtuber: PaulStreet

2017. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem ez a már megint Kitty :D lehet, ez egy kicsit gáz, de sebaj.

Fiatalabban meg Emma Watson(kinek nem?! :D)

16/F

2017. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Pallagi Alexa :3
2017. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#16 esélyed sincs Kittnél, mert lezbikus :D

Én nekem is tetszett, de utána jártam a dolgoknak (nem volt nehéz). 17/F

2017. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
28 leszek hamarosan. Az én nagy szerelmem (jó, hát személyesen nem ismerem, úgyhogy csak plátói módon, természetesen) Enrique Iglesias. Már kiskorom óta szeretem őt. De rajta kívül inkább csak sorozatsztárok tetszenek, mint Jensen Ackles, Chad Michael Murray, Robert Buckley, Stephen Amell, vagy éppen Jared Padalecki.
2017. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Luke Mitchell, Francois Arnaud

16/L

2017. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!