Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit tanácsoltok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tanácsoltok? (Esetleg több válasz is jöhet)

Figyelt kérdés
Van egy olyan pasi akibe szerelmes vagyok, igazán szeretem őt.Viszont az a baj hogy őt nem kaphatom meg, sokminden akadályoz ez ügyben és még plátói is.Az van hogy vágyom hogy hozzáérhessek, de nem tehetem és hiába keresek mást egyszerűen nem kell más mert őt szeretem.Vágyom arra hogy csókolózhassak, de csak vele.Csak úgy akárkivel nyílván nem csókolózik az ember... Nagyon nagy érzelmeket táplálok iránta , de nem tehetem meg azt hogy megcsókoljam.Az elfelejtésen és a lefoglaláson kívűl tudtok valami hasznos tanácsot adni?

2017. jún. 30. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy én vagyok ódivatú, de szerinted a szádat mire találták ki?
2017. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, de ez nekem nem segít semmiben.

Nem a kérdésemre kaptam választ...

2017. jún. 30. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
tegyél érte hogy ne legyen elérhetetlen
2017. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kor miatt sem lehet, van barátnője és azért sem lehet,stb...
2017. jún. 30. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
keress mást.
2017. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!