Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar össze jönni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar össze jönni? Nagyon nem értem a srácokat!

Figyelt kérdés

Eddig egy kapcsolatom se volt, mindig megkaptam az első tali után hogy,, max barátok " vagy,, bocsi de felejtsük el egymást ".

A külsőm nem valami bomba

A belsőm meg hát...nem mindig tudok másokkal elbeszélgetni, félénk vagyok. Még egy csókom se volt! Mi az amit az emberek általában elrontanak a talikon illetve randikon?

16/L



2017. jún. 30. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Ohh ne érdekeljen a kapcsolat.

Nekem lett és szinte minden nap rosszul érzem magam. Néha még sirok is. Egy kapcsolattal néha sok probléma van

2017. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%

Lehet azért mert tényleg nemvagy szép xD (boccs) És ne legyél félénk a fiuk nemmernek kezdeni de ha megkaptak egy olyan jelet amit nehéz félreérteni akkor lehet fog koppani neki valami.. hameg nem akkormeg hagyd a francba xD

U.I.:szard le az első mondatot :X

2017. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legelső válaszoló: Ha szarul érzed magad a kaapcsolat végett akkor minek vagy vele?? Tök felesleges szerintem.. persze van úgy hogy veszekednek a szerelmesek De ha tényleg rosszul érzed magad a kapcsolatban akkor változtass rajta.. Neked meg kérdező azt tanácsolom hogy csak 16 vagy.. pasizni meg csókolózni van időd.. majd akkor szomorkodj ha 20 év eltel és akkor sem lessz pasid.. Ha azt mondod (írod) hogy a külsőd nem valami bomba az azt jelenti hogy nem vsgy magaddal megelégedve.. De tehetsz érte valamit.. (pl ha kövér vagy vagy van felesleged akkor kezd el sportolni) ami a belsőd illeti szerintem te önbizalomhiányos vagy.. de erre is van megoldás.. elkell magadon gondolkozni ...és próbálj nyitottabb lenni az emberek felé. 19F
2017. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok nincs mit leadni
2017. jún. 30. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
én is félénk vagyok és még nem csak egy kapcsolatom volt 18/F
2017. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok *cska egy , ha ismerkedni akarsz írhatsz nyugodtan
2017. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs még ezzel, hiszen még tényleg ráérsz. Félénkséget is le lehet győzni, vsak kicsit erősebb önbizalom kell hozzá. Legyél megelégedve a külsőddel (sportolj, öltöz kifinomultan), próbálj nyitni emberek felé, légy mindig őszinte és állíts fel célokat magadnak. Előbb utóbb azt veszed majd észre, hogy nyitottabbak lesznek feléd az emberek és akkor már könnyebb lesz sokkal. :)
2017. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom, nekem még tali se volt..

18/f

2017. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legalább voltál randin, több mint a semmi. Rólam egy csomóan azt hiszik, hogy van barátom ezért meg se próbálnak elhívni.Én meg nem vagyok kezdeményező típus. :D Szerintem ne parázz, van még időd.

16/l

2017. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nyugi, majd jönni fog az a kapcsolat, ha jönnie kell neki :)

Én is azzal csesztem el anno h annyira akartam h legyen valami.

És ahogy lazábbra vettem a dolgot és hagytam h csak úgy follyon az élet és csak úgy történjenek dolgok meg kicsit visszábbb vettem a saját elvárásaimat az élettel kapcsolatban (meg am nem is akartam pasit mert elegem volt belőlük éppen...xD) akkor jött valaki és csak úgy megtörtént :)

Csak ne félj elkapni a lehetőségeket és hagyni hogy történjenek a dolgok, nem kell sose erőltetni.

És sose játszd meg magad mert akkor a végén olyasvalakivel kerülsz össze akivel nem is illetek össze ;)

2018. jan. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!