Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy Márk valódi személy vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Márk valódi személy vagy csak könyvszereplő?

Figyelt kérdés
Most lehet hogy nagyon buta vagyok de az emberek egy kitalált könyvszereplőbe szerelmesek ?? Vagy ez a Márk valami igazi ember ?
2017. júl. 3. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nagy márk nem igazi de cortez igen
2017. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leiner Laura írt egy könyvsorozatot,amiben Nagy Márk az a tipikus #jajdecukibeszarokuristen szereplő. Ne legyél féltékeny,ha a kiszemelt lány róla áradozik,csak könyvszereplő. Én is végigolvastam a sorozatot,tetszett nagyon meg minden,de ez a ,,jujcii" hatás elmaradt.
2017. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat most már értem 😂

Amúgy valaki meg tudja adni Cortez igazi nevét (lány vagyok Xd)

2017. júl. 3. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Antai Kelemen Ádám.

De remélem tudod, ő sem igazi, és ő is csak regy olyan karakter, akiért a mai tipikus tinik rajonganak. Az élet nem olyan klisé, hogy az egyszerű lányba beleszeret a menő fiú. Ennél sokkal több és sokkal bonyolultabb. Nekem nagyon nem tetszik az a kép, amit a mai tinik kialakítottak tévesen a szerelemről.

2017. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két kezemet összetenném, ha valódi lenne. ❤Éljenek a márkerek. ;) #márker
2017. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván csak egy könyv szereplő, bár a Nagy Márk név szerint a valóságban is elég gyakori:D #márker
2017. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, a mai lányokat tényleg nagyon meg tudja bolondítani egyk kitalált szereplő, de majd kinövik.
2017. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!