Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit aki elérhetetlen számomra?

Figyelt kérdés

Őrülten beleszerettem egy fiúba, sajnos ő ezt nem viszonozza, bár ezt nem mondta ,de nyilvánvaló.Szakkörön ismertem meg, egy időben azt gondoltam ő is azt érzi amit én, de aztán rájöttem hogy tévedtem. Még két évig egy suliba fogunk járni.Nem tudok nem rá gondolni, teljesen magába bolondított ez a fiú. Nagyon fáj hogy nem érzi amit én. Sok módot kerestem a felejtésre: másik fiú, hobbik, barátok... Segítettek is, de lefekvés előtt csak rá tudok gondolni. Mégis mit tegyek? Kérlek segítsetek!

17/L



2017. júl. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A szavaidból tényleg érződik, hogy nagyon beleszerettél. Talán az lenne a legjobb, ha találnál egy hozzá hasonló tulajdonságokkal rendelkező fiút(még ha nehéz is).


Ha ez nem sikerül, hát akkor eléggé bonyolult... Próbálj meg kikapcsolódni, túrázni, strandolni és keveset agyalni a fiúról, vagy a párkapcsolatokról egyáltalán. De mindenképpen élvezd az életed, ne szomorkodj ezen, attól csak rosszab lesz. Még bőven van időd társ után kutatni, biztos te is valakinek felkelted az érdeklődését :)


Talán még az is megeshet, hogy találsz egy hasonló srácot, aki viszonozza is az érzéseid.


Fel a fejjel és próbálj meg most kicsit másra gondolni, és nem lesz semmi gond ;)

Sok szerencsét és kellemes nyarat!

15/F

2017. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy nagyon oszinte valasz, remelem megfelel es segit.

En is igy jartam, vagyis meg minding ilyen stadiumban vagyok. Letoltottem egy ismerkedos alkalmazast, es elkezdtem azon beszelgetni random emberekkel, hidd el nekem sokat segit. Foleg igy nyarra, ugysem csinalok semmit. Jovoheten meglatogat egy fiu akit onnan ismertem meg. De ez mar csak pluszinfo, nem felvagasbol mondom, cska hogy legyen egy kis remeny. Nem azt modnom, hogy a helyettesites megoldas, de azt tudom igazolni, hogy kevesbe gondolok arra a fiura aki miatt annyir szomorkodtam regen, mert otbbet gondolok a masikra.

2017. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia!:) Szinte majdnem egy cipőben járunk. Nekem is nagyon tetszik egy srác, akiről tudom, hogy többé már soha nem látom. Bejelöltem Facebookon, de semmi. :(

A te helyzeted azonban ha azt vesszük, mégis szerencsésebb, ugyanis te a sráccal egy suliba jár. Szerintem csak akkor vesd el a dolgot véglegesen, ha az ő szájából hallod, hogy nem érdeklődik irántad, mutatni ugyanis mindent lehet, akár azt is, mintha hidegen hagynád. Próbálj vele beszélgetni vagy valamilyen metakommunikációt létesíteni, hogy meggyőződhessen róla, hogy tetszik neked, mert lehet, hogy azért tűnik közömbösnek, mert félénk vagy egyszerűen ő ilyen típus, nehezen mutatja ki az érzelmeit.

Ha viszont továbbra sem nyit feléd, szemmel láthatóan elzárkózik, akkor a legjobb az lesz, ha hagyod (akármilyen nehéz is). Annyi fiú van még a világon, és lehet, hogy ő most nem viszonozza a szerelmedet, de biztosan lesz majd olyan fiú, aki vele ellentétben mindent megtenne azért, hogy övé legyen a szíved.:) Ne pazarold az idődet olyan emberekre, akik nem tennék meg ugyanezt érted. Tudom, könnyű ezt mondani, de én átérzem a helyzeted. :)

2017. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)
2017. júl. 9. 21:27
 5/5 Metall Ica válasza:
Guminő!!!!
2017. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!