Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy éjszakás kaland utáni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vyegas kérdése:

Egy éjszakás kaland utáni szerelem. Lenne esélyem?

Figyelt kérdés
Volt egy lánnyal egy esti kalandom, sikerült beleszeretnem. Kétlem, hogy viszonozná ezt, de szeretnék vele beszélni, lehetőségem van felkeresni a lakcímét. Ha esetleg egyik nap a háza elé mennék, hogy meghívnám egy kávéra, akkor nagyon kiakadna, vagy lenne rá esély, hogy igent mond? 17 éves vagyok, a lány 20.

2017. júl. 12. 00:35
 1/4 Mumusan válasza:
Én tuti kiakadnék. Az mar olyan leskelődős, settenkedős feeling. Inkább más módon próbálj "összefutni" vele. Lehet hogy pasija van..
2017. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Facebook? Sms?
2017. júl. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán csinálj úgy,mintha véletlenül arra jártál volna.Aztán meg tudod "Jéé,hát te mit keresel itt?Itt laksz?Nem is tudtam"
2017. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max tedd magad, hogy arra jártál, de nagyon kicsi az esélye egz esetleges kapcsolatnak, mert ő idősebb.
2017. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!