Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Számít ez? Szerintetek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ez? Szerintetek milyen az, hogy néz ki, hogy a lány egy magas a sráccal? Csúnya? Vagy nem tűnik fel annyira?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2017. júl. 14. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy magasak vagytok, akkor az még nem vészes, bár szerintem ez tényleg nem számít a szerelemben.
2017. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem a lényeg de azért ne 90cm legyen köztetek
2017. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb amikor egy pár azonos magasak.

Az az égő amikor a lány egy fejjel magasabb, de ez sem számít a szerelemben.

2017. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem csúnya, normális. Az szerintem rosszabbul néz ki ha a lány magasabb de ha szeretik egymást még az is belefér.
2017. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem számít.
2017. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha egy magas vagyok a sráccal, magassarkúkat amúgy sem szoktam hordani, szóval így a jó :)
2017. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt jól néz ki, de komolyan.:D Meg amúgy se aggódj ezen, full nem számít ez, legyetek boldogok! :D 17/l
2017. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk magassarkút veszek fel? :/
2017. júl. 14. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor sem számít. Az számít, hogy szeretitek-e egymást.
2017. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne mááár.:D ,,Hallod", ha valaki átérzi a helyzeted, én biztosan, 178 cm magas lány vagyok és ugyanúgy húzok magassarkút.:D Az illető nem alacsonyabb nálad, ha felhúzod a magassarkút, akkor is látja más is.:D Az ágyban a magasság amúgy sem számít, végül pedig azzal érvelnék, hogy egy igazi férfi nem a magassága miatt férfias, nem lesz kisebbségi komplexus egy nála magasabb nőtől és fordítva igaz ez a nőre is, nyilván ő a nőiességéből nem fog veszíteni egy magassarkú, meg pár centi miatt.:D

#7-es voltam.:D

2017. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!