Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezekbol a kijelentesekbol ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekbol a kijelentesekbol ti mit szurtok le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srac akivel a mult heti tabor ota ( amiben mindketten ottvoltunk es megmaszirozott( enis ot )) masodjara talalkoztunk, mindkettore o hivott el, de nemtudom ezt mennyire vehetjuk randinak. Setaltunk a varosban es ittunk ( uditotxd). A tegnapi talalkozaskor rakerdeztem nala hogy mi okbol irt ram messengeren rogton a tabor utan. Elmeselte hogy mikor a baratai megemlitettek neki engem mikor kerdezte hogy kik lesznek a taborban, "orult" hogy talalkozunk mert hogy utoljara 2eve latott es nemnagyon emlekezett mar ram. Aztan a kerdesemre valaszolva aztmondta hogy azert irt ram mert miutan hazaertunk a taborbol es hazament, vegig a fejebe voltam.

SZOVAL, MOST HOGY A SZTORI VEGERE ERTEM, AZ LENNE A KERDESEM , HOGY EZT UGY ERTSEM HOGY VAN ESELY EGY KAPCSOLATRA IS?

14L 16F


2017. júl. 14. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Noshat ahhoz tudni kell hogy milyen messze laktok egymastol mert a tavkapcsolatot a legtobb ember nemszereti:D de szerintem van esely ra..erdeklodest mutat es radir. Szerintem ha jobban megismeritek egymast barmi lehetseges:)
2017. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen!
2017. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy telepulesen lakunk, csak o 2eve mas iskolaban tanul es azota nem talalkoztunk, csak most a taborban.
2017. júl. 14. 23:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!