Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy lánynak az első kapcsolata, egyben az utolsó is? Hogy a tinikori szerelemből házasság lesz. Járhat ez bármilyen hátránnyal szerintetek? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy kirol van szo. Ha keves baratod/baratnod volt akkoe kevesebb a tapasztalatod ezen a teren es vannak olyan emberek akiknek muszaj sok tapasztalatot szerezni:D miutan kielte magat megallapodhat..de keves az az ember aki egybol megtalalja az igazit es ugy tortenik minden mint a meseben.
2017. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatot lehet szerezni 1 ember mellett is, és ha szeretitek egymást, és egy kis szerencsével együtt is maradtok.


De ez emberfüggő. Sőtt, a nevelés, és baráti társaság is befolyásolja. Ha valakit szigorúan fognak, hamar komoly emberré vállhat, de lehet, valami srácnak unalmas lesz, vagy épp bejön (érettebb gondolkodás).


Egy kapcsolatban minden megtörténhet, sosem tudhatsz semmit előre. 4 dolog kell egy kapcsolathoz, amiből házasság is lesz. Szeretet, bizalom, tisztelet, majd pénz. Ha ebből akármi is hiányzik, nem fog menni. De ez nem 1 nap alatt jön létre, a bizalomhoz évek kellenek. De vigyázni kell, fél másodperces hiba alatt összedőlhet.


Igazából van rá esély. De kevés. Régen jobb volt ez az átlag, de sokan rá voltak kényszerítve, és szeretet nélkül is összeházasodtak. Ma ez már nincs. De van kivétel, akinek nem a 10 pina, vagy 10 kukac kell 20 éves korig. Nah annak van esélye ilyen komoly kapcsolatra.

2017. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerösöm az első szerelmével házasodott össze.

Idén váltak el.20 év után.Ja és a nő 7 éven keresztül csalta a férjét. :)

2017. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem a legjobb

szép jo és aranyos ha van egy ilyen pár :)

de akkor is bánni fogják

nem élhetik ki magukat

nincs akkora élet élmèny anyi vad emlék

én már el tudnék képzelni egy házassáhot is

mert már ténylegesen ki éltem magam minden téren

sokat jártam szórakozni, meg voltak a kötelező ivászatok, meg szexuális téren is mindent ki próbáltam amit akartam extrém/érdekes helyek :D mondhatni extrém pózok is meg minden

így nem bánnám meg később

de ezek kellettel :)

2017. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 nem kötekedni szeretnék, de azokat, amiket leírtal úgy is meg lehet csinálni, ha valakinek férje van
2017. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ironhide12 ***** válasza:
Szerintem amíg fiatal vagy ismerd ki a srácokat nem azt mondom hogy minden hétvégén pasizz de legyél túl több kapcsolaton is mielőtt házasságról ,gyerekválalásról lenne szó.
2017. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!