Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? Nem tűnnék nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon- nagyon tetszik egy srác. Utoljára 2 éve láttam, sosem beszélgettem vele hosszasan, de mikor láttuk egymást, többször szemeztünk, összemosolyogtunk.Egyszer ő szólított le és utàna végig köszönőviszonyban voltunk. Elköltözött sajnos,utána már nem láttam.Most vettem a bátorságot, hogy bejelöljem Facebookon.Ráírni sajnos nem merek, még a jelölésre is alig vettem rá magam.A srác visszajelölt, de nem írt. Szerintetek nyomulásnak venné, ha 2 év után csak úgy belájkolnám a képeit,amiket mostanában posztol?
2017. júl. 17. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te... Inkább hagyd az egészet a fenébe.


Komolyan... Ennyire gyáva nem lehet valaki... Egy emberre, aki ráadásul tudja is, hogy ki vagy, nem mersz írni? Mi megesz neten keresztül? Annyira nehéz egy sziát leírni? Lájkokkal meg mi van? Hülyeség az egész, akkor is lájkoljátok egymás képeit ha kell ha nem...


Le lehet pontozni, de ilyen buta nem lehet valaki. Ha akarsz valamit akkor írj rá. Nincs mit vesztened.

2017. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem venné nyomulásnak, azok csak virtuális tetszésnyilvánítások.
2017. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jobban nyomulós mintha ráírnál. Gondolom ettől azt várod hogy utána majd ő rádírjon. Ne lájkolj inkább írj rá te!
2017. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban teszed ha likeolas helyett inkább rairsz
2017. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne lájkolgass, írj rá. Mégis mi történhet, ha ráírsz? Max nem ír vissza...
2017. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!