Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet itt a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet itt a baj?

Figyelt kérdés
Miért nem jött eddig össze semmi?.. 170+ szőke , kék szemű fiú vagyok (14 éves) sok lánytól hallottam már, hogy szeret,de sose azoktól akiket titokban én is.. Az arcom picit gyerekes, de elfogadható. Nem cigizek, nem iszok. Nem járok bulizni. Személyiség ügyileg furcsa vagyok.. Aki kiérdemli azzal kedves vagyok, aki pedig nem nyerte el a tetszésem pora alázom. (Persze ok nélkül senkit) Stílus ügyileg nem vagyok valami lázadó, Farmer, supra cipő, és pulcsi+full

2017. júl. 22. 01:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Pulcsi+fullcap kombbó dukál nagyrészt. Általában inkább csendes vagyok, megszokott helyen viszont hangos vagyok. A véleményem az egyetlen amit mindig hallatok. Volt is már belőle elég bajom.. Mit javasoltok, min változtassak? Bocs, ez lemaradt.*
2017. júl. 22. 01:38
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég kuszerá sikerült.. szóval mi az ami ezek közül nem tetszhet egy/a lány(ok)nak?
2017. júl. 22. 01:41
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem eddig baromira bejossz*-* kepet kuldesz esetleg?😊 14L
2017. júl. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyszeruen bużi vagy.:) fullcap, supra? Csereld le ezeket.. 15/f
2017. júl. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fullcap/supra meg ezek a cuccok kislányoknak bejönnek, de amúgy rég ki ment a divatból (szerintem nem is volt divat...) Szóval itt az első probléma az öltözködésben.


A másik, hogy aki nem szimpatikus, azt lemondod. Ez sem fog ám tetszeni senkinek, főleg ha egy csaj haverját mondod majd le. Kellemetlen szitu... Én is nagyon lemondós vagyok, ha valami nem tetszik egyből megszólom, de ezen változtatnom kell, mert ez nem előny.

2017. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
14 évesen mit akarsz ? Nem jött össze semmi.. majd ha 30 felett leszel akkor agyalj rajta hogy hol a bökkenő. Amúgy mindig azt szoktam mondogatni és én bízom is benne hogy Ami késik,az NEM múlik. Türelem
2017. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Suprám azért van mert szeretem a magasszárú cipőket. A sapkák szerintem szimplán jól állnak. Nem " divat " miatt hordom őket. Nem az a bajom, hogy hű nincs kivel baszni, hanem, kíváncsi voltam ki szerint mi rossz bennem ilyen téren.
2017. júl. 22. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl nagy az ego-d :D
2017. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az sincs kizárva mondjuk. Valahogy én sose láttam magam rondának vagy szarnak, mint mások.
2017. júl. 25. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!