Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel azt tervezz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel azt tervezzük, hogy együtt leszünk, azonban én pár héten belül 3 hónapig külföldön fogok modellkedni. Megéri belevágni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert addig megcsalod, márha már régóta modallkedsz.. A modelleknek egy-egy dologért szószerint szopniuk kell, piálni hányásig és minden egyéb finomság, szóval egészségedre de ez sose volt rendes munka és soha nem is lesz.
2017. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Benne vagyok a szakmában egy ideje, semmi ilyesmit nem kell csinálni!!
2017. júl. 27. 21:48
 3/8 DollarDog ***** válasza:

Ne is figyelj Petire :D hormon zavaros szegény!

Viszont ha rám figyelsz azt ajánlom ne vágj addig kapcsolatba! Visszajössz és ha még érdekled a fiút akkor életrészóló kapcsolatotok lesz! :D na jo kevés túlzást vittem bele de érted nem? :D

2017. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert egy modellel aztán lehet élni, ha vége ennek a 3 hónapnak jön egy másik pár héten belül ha nem rögtön és ott is ugyanúgy szopni kellesz majd..

Amúgy milyen modell vagy? Kéz, láb, vagy akt? VAgy olyan rendes? Ismertem modell lányt, olyan ronda volt... EGyes embereknek fogalmuk sincs a szépség fogalmáról, ha jó alakja van valakinek és szép teste és mellé magas akkor egyből bebasszák modellnek, ha még az arca nem is szép, pedig az lenne a lényeg.

2017. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DollarDog ***** válasza:
Peti nehogy már elkezdj veszekedni egy olyan oldalon ahova csak kérdések és azok megválaszolására van kitalálva! Veszekedés felületének ott a facebook :D kiírod hogy utálod az ismerőseidet és komment szekcióba már neki is állhatsz veszekedni :D
2017. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Peti! Divat modell vagyok! Ennek a szakmának nem a szépség a lényege hanem az adott arc különlegessége ezt nagyon sokan összetévesztik. Voltam már pár szépségversenyen ahol több mint 80%ban dobogós helyre kerültem, ha ez segít eldönteni nagyjabol a kinezetem
2017. júl. 27. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
NEkem nem adatok kellenek, hogy eldöntsem valakiről szép-e, meg amúgyis lényegtelen mit gondolok nem ? :D.. LEgalábbis egy modellnek annyi egóval kéne rendelkeznie amivel nem kezd el egy ismeretlen győzködni, hogy ő szép.. :D Márha nem egy unatkozó kislány vagy, vagy rosszabb esetben srác, vagy még rosszabb esetben egy 50 éves szőrös férfi, de amúgy nem nem éri meg, 3 hónap az szerintem sok idő, addig meg mi lenne? Facebook kapcsolat, az semmire nem elég.
2017. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hosszú éve modellkedek és még a feltételezése is undorító annak, amiket PánPëter ír, biztos hogy semmi köze nincs a divatszakmához. Számtalan országban jártam már és sehol sem találkoztam ehhez hasonlóakkal és az ügynökségeim sem erre neveltek, sőt kifejezetten tiltottak még a bulizástól is. Szerintem elég ha a nagy klienseknek tetszel, nem kell azzal foglalkozni ha ilyen óriási szakértő lúzerek azt mondják a modellekre, hogy csúnyák. A mai világban sokkal több kell egy arcnál és hosszú lábaknál, de ezt csak azok érthetik akik ebben dolgoznak. Egyébként minden modell út legalább 2 hónapig tart majd, ehhez sajnos hozzá kell szoknia a családnak és a barátodnak is. Viszont ha ezt a 3 hónapot jól kezeli, biztosan van együtt jövőtök! Ha pedig nem, akkor nem ő az igazi :)
2017. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!